games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!

Veteranul serverelor de Counter Strike

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectareGAMETRACKERCalendarGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

Distribuiți | 

wall/aim/antismoke

In jos 
AutorMesaj
Gizmo
Moderator

Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 33
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

MesajSubiect: wall/aim/antismoke   Sam Mai 09, 2009 1:01 pm

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
pN0
VIP

Numarul mesajelor : 278
Varsta : 28
Localitatea : Iasi
Hobby/Distractii : cs/ femeile:)
Stare de spirit : high
Data de inscriere : 07/03/2009

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: wall/aim/antismoke   Sam Mai 09, 2009 2:25 pm

cum slbz mai omorat frate nu pot sa-mi dau seama:|
Sus In jos
XozzE
Moderator

Numarul mesajelor : 158
Varsta : 30
Localitatea : Sibiu
Hobby/Distractii : Clubing
Data de inscriere : 03/12/2008

MesajSubiect: Re: wall/aim/antismoke   Dum Mai 10, 2009 1:39 pm

nice
Sus In jos
FrN
Activ member

Numarul mesajelor : 68
Varsta : 27
Localitatea : Lupeni
Hobby/Distractii : Counter-Strike,Fotbal.
Stare de spirit : :X
Data de inscriere : 26/02/2009

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: wall/aim/antismoke   Joi Mai 14, 2009 12:07 pm

GG Ghizmo... dai bn Very Happy
Sus In jos
Djabula
Activ member

Numarul mesajelor : 51
Varsta : 26
Localitatea : Constanta
Hobby/Distractii : cs :D
Data de inscriere : 23/04/2009

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: wall/aim/antismoke   Lun Mai 18, 2009 5:58 pm

lol,a avut bulan la o faza.mare spirla.cand iti iese unu in fata si in urmatoarea clipa esti flashuit,ce faci???nu tragi???asta sa intamplat si la faza aia .wow Ghizmo,zuel cs-ului.mie imi dati ban degeaba in fiecare zi,asa ca mai invatati cs.
Sus In jos
Gizmo
Moderator

MesajSubiect: Re: wall/aim/antismoke   Lun Mai 18, 2009 6:02 pm

bai baiatule care e problema ta? ai ceva de impartit cu fiecare admin de pe kappa din cate vad si atat timp cat nu te-a banat in prezent nimeni nu inteleg dc te agiti............
Sus In jos
Djabula
Activ member

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: wall/aim/antismoke   Mar Mai 19, 2009 11:38 am

da cine ti se pare ca se agita?vad ca tu...tu te bagai tare in mine is pe server.parca oi fi vreun smecher si tu.inafara de lista mare de comenzi de care dispui nu esti nimic altceva si nu trebuie sa te respect ep tine,ca nu imi dai tu de mancare.si nu te mai ataca ca nu am nimic cu voi,dar cateodata suferiti prea mult.deci deja nu va mai dati seama ca sunteti admini,aveti impresia ca sunteti zei...asta ma deranjeaza la cativa admini de aici.hai sal si vizionare placuta al poze.
Sus In jos
Gizmo
Moderator

MesajSubiect: Re: wall/aim/antismoke   Mar Mai 19, 2009 3:06 pm

Atitudinea asta de "Macho Man Randy Savage Djabula" nu o sa iti aduca rezultate pozitive pe kappa. Afirmi ca sufera lumea cu tine......dar in loc sa taci si sa iti vezi de treaba ta cauti conflicte in permanenta cu cate cineva si atata timp cat nu ma cunosti nu esti tu in masura sa imi faci vreo caracterizare. Stau si ma intreb oare toti admini de pe pgl.ro sunt tampiti si cretini si te baneaza degeaba? Admini de pe kappa mai nou sufera de comenzi pe tine marele jucator "Macho Man Randy Savage Djabula". Daca tot sufera lumea cu tine cauta mai baiatule alt sv si sunt convins ca la cat esti de talentat nu o sa ai probleme. Te deranjeaza ca iti fac poze? O sa iti fac un album si eu nu ma plictisesc niciodata. Cauta si nu mai da reply ca o sa imi dai de gandit ca ai ceva cu mine What a Face
Sus In jos
Djabula
Activ member

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: wall/aim/antismoke   Mar Mai 19, 2009 6:25 pm

stii ceva...problema e ca sufera si aia de pe pgl de admine...nu imi iau ban ptr acuzatii de wall ca al voi,imi iau ban ca ma freaca al icre cretinii aia..sunt 2,3 care au cap in rest numai sparti,ca si aici...nu poti sa joci linistit ca ori iti da sla ori kick ori ce vor ei...nu stii ce se practivca ep pgl???daca nu e loc pe server se vorbesc intre ei si da ick cui apuca...ca sa joace ei...intelegi care e problema si acolo...dar macar aia isi permit scuza-ma ca siti zic...serverul ala e full si la 3 dimineata,dar aici intra lumea abea pe la 1-2 ziua....si de obicei eu intru si stau pe server singur ca prostu pana cand se populeaza...dar tu nui ai treaba cu lucrurile astea...stau afk si astept sa intre jucatori si se mai trezeste cateunu ca usp sa intre sa imi dea kick si sa iasa...dar asata e....nai cu cine...daca imi schimb nikul ce am rezolvat???tot asa dau...nu am degand sa ma prefac ca nu stiu sa trag ca sa nu va mai luati voi de mine...nu ce vreti de al mine.imi faceti poze vi le arat si bafta..dar voi imi dati ban cand vreti,ca sunteti smecheri,si in viata de zi cu zi....sa nu mai zic.vai de voi sunteti ma....deaia suferiti pe server....ca macar aici sunteti si voi smecheri,ca aveti comenzi
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: wall/aim/antismoke   

Sus In jos

wall/aim/antismoke
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Jucatori suspecti de Cheat-
Mergi direct la: