games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!

Veteranul serverelor de Counter Strike

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectareGAMETRACKERCalendarGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

Distribuiți | 

damnatu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Cristian
Admin server

Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 58
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

MesajSubiect: damnatu   Dum Feb 03, 2013 3:39 pm

16:29:42 damnatu : taci si inghite

La intrebarea unui jucator ca de ce nu da Llama, damnatul a dat raspunsul de mai sus. Culmea ca s-a contrat si cu mine pe server dupa care si-a dat ban singur. Adminele se ofera petru a se administra jocul nu pentru a te da mare si a umili jucatorii...
16:33:18 Admin Mod (AM ): ADMIN Command: damnatu used command admin_ban 188.25.103.235

Ultima editare efectuata de catre Cristian in Dum Feb 03, 2013 5:32 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://kappa.forumhit.ro
damnatu
Membru

Numarul mesajelor : 48
Varsta : 27
Localitatea : -
Hobby/Distractii : -
Stare de spirit : -
Data de inscriere : 23/12/2008

MesajSubiect: Re: damnatu   Dum Feb 03, 2013 4:40 pm

Esti un pic pe langa, Llama sau lama (cutit) ? Daca m-a luat cu aroganta gen ce jucator esti, i-am raspuns asemenea. L-am umilit maxim, iti dai seama m-am contrat si cu tine care zice de llama si citesti printre randuri pune tot log si mai citeste-l o data.
Tu esti ala corect? La reclamatia de mai jos de ce n-ai raspuns ? Ok, nu-i treaba mea ca se dau zece de ban-uri aiurea. V-am lasat sa va jucati sa nu ma contrez cu tine, ca doar tu detii controlul si suprematia, n-o fi ca mine.

E jenibil.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Cristian
Admin server

Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 58
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

MesajSubiect: Re: damnatu   Dum Feb 03, 2013 5:35 pm

damnatu a scris:
Esti un pic pe langa, Llama sau lama (cutit) ? Daca m-a luat cu aroganta gen ce jucator esti, i-am raspuns asemenea. L-am umilit maxim, iti dai seama m-am contrat si cu tine care zice de llama si citesti printre randuri pune tot log si mai citeste-l o data.
Tu esti ala corect? La reclamatia de mai jos de ce n-ai raspuns ? Ok, nu-i treaba mea ca se dau zece de ban-uri aiurea. V-am lasat sa va jucati sa nu ma contrez cu tine, ca doar tu detii controlul si suprematia, n-o fi ca mine.

E jenibil.
E scos banul dar problema ta e ca esti prea impulsiv. Te certi cu prea multa lume...

Vezi profilul utilizatorului http://kappa.forumhit.ro
damnatu
Membru

Numarul mesajelor : 48
Varsta : 27
Localitatea : -
Hobby/Distractii : -
Stare de spirit : -
Data de inscriere : 23/12/2008

MesajSubiect: Re: damnatu   Dum Feb 03, 2013 5:43 pm

Aveai dreptate doar pe jumatate, ca nu eu am inceput. Iar legat de cearta nu m-am certat cu nimeni, totusi e bine ca s-a rezolvat. Poti sterge reclamatia si cererea de unban Wink
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: damnatu   

Sus In jos

damnatu
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Reclamatii admini-
Mergi direct la: