games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!

Veteranul serverelor de Counter Strike

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectareGAMETRACKERCalendarGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

Distribuiți | 

????

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
qub1xx
User BANAT

Sex : masculin
Numarul mesajelor : 5
Varsta : 32
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : zzz
Data de inscriere : 23/07/2012

MesajSubiect: Re: ????   Joi Noi 08, 2012 9:57 pm

Cristian scuza-ma ca-ti spun , da eu nu inteleg de ce drq mereu cade vinovat TzeTze asta cand se cearta cu altii.
Am vrut sa te intreb mai demult dar activarea contului pe forum se face la interval de 5-6 zile.

Cunosc de mult povestea cu TzeTze . Si niciodata nu mi s-a parut corecta decizia ta la adresa lui .

Inteleg ca Ghizmo ala se da bataus la oras , e prieten bun cu tine ... da gandeste-te si la tzetze asta . Are un acces de 2 lei desi joaca de mult timp pe server , nu a fost prins codat . Intradevar injura si el , are momente , dar intr-un topic , am impresia ca in cel in care i-ai restrictionat accesul pe server / forum , omul a vorbit frumos dupa prima avertizare , E provocat in schimb de mazga de pe fundul serverului (has,,ghizmo etc...)

Ghizmo cel putin e cel mai periculos. Am auzit eu de el .. E un controlor de autobuz care vinde rosii in piata. Se da atata smecher . O arde cu amenintari si cu smardoieli. Nu vezi cate banuri primesc playerii de la el ? . II dai cap si Banned scrie pe tine . Se vede vre-un f0rest pe kappa . Are conflicte cu toti ,

Te rog eu analizeaza mai bine situatia de pe sv .. vezii si pe ceilalti . Uita-te in topic sa vezi ce limbaj de tractorist foloseste has , si multi altii.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
has
Moderator

Numarul mesajelor : 236
Varsta : 30
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Alcool mult si plantatul tenisului...
Data de inscriere : 20/02/2009

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: ????   Joi Noi 08, 2012 11:00 pm

qub1xx a scris:
Cristian scuza-ma ca-ti spun , da eu nu inteleg de ce drq mereu cade vinovat TzeTze asta cand se cearta cu altii.
Am vrut sa te intreb mai demult dar activarea contului pe forum se face la interval de 5-6 zile.

Cunosc de mult povestea cu TzeTze . Si niciodata nu mi s-a parut corecta decizia ta la adresa lui .

Inteleg ca Ghizmo ala se da bataus la oras , e prieten bun cu tine ... da gandeste-te si la tzetze asta . Are un acces de 2 lei desi joaca de mult timp pe server , nu a fost prins codat . Intradevar injura si el , are momente , dar intr-un topic , am impresia ca in cel in care i-ai restrictionat accesul pe server / forum , omul a vorbit frumos dupa prima avertizare , E provocat in schimb de mazga de pe fundul serverului (has,,ghizmo etc...)

Ghizmo cel putin e cel mai periculos. Am auzit eu de el .. E un controlor de autobuz care vinde rosii in piata. Se da atata smecher . O arde cu amenintari si cu smardoieli. Nu vezi cate banuri primesc playerii de la el ? . II dai cap si Banned scrie pe tine . Se vede vre-un f0rest pe kappa . Are conflicte cu toti ,

Te rog eu analizeaza mai bine situatia de pe sv .. vezii si pe ceilalti . Uita-te in topic sa vezi ce limbaj de tractorist foloseste has , si multi altii.

iti mai faci multe conturi bai ficat bolnav?
p.s.: Sa ma c@c la nunta ta!
Sus In jos
kap
CLONA

Numarul mesajelor : 23
Varsta : 32
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : mai bine sa nu zic...
Stare de spirit : parazitii
Data de inscriere : 10/10/2012

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: ????   Joi Noi 08, 2012 11:51 pm

qub1x cine esti frate? ca terminatii vor spune ca eu mi-am facut alt cont, se poate observa la rubrica "cei mai noi utilizatori" se vede clar ca nu apare numele qub1x acolo... desii oricum nu ma intereseaza ce cred ei.... nu vezi ca deja latra? =))) oricum tot ce ai scris acolo se intelege ca as fi eu si imi iau apararea singur, ceva de genul, dar sa verifice cum o vrea sa se convinga ca nu este al meu contul ala si nici ceea ce s-a scris. oricum mersi pentru sustinere! lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: ????   

Sus In jos

????
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Discutii-
Mergi direct la: