games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!

Veteranul serverelor de Counter Strike

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectareGAMETRACKERCalendarGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

Distribuiți | 

tzetze

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Gizmo
Moderator

Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 32
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

MesajSubiect: Re: tzetze   Vin Noi 02, 2012 5:10 pm

IoGy a scris:
Auzi bai cizmo.....tu sa nu mai vb despre mn cat oi trai, tu esti singuru care acest lucru, iti garantez ! ! !
Tu ai cautat cearta cu mn (si nu numai), mie mi se parea corect, ca atunci cand mi-ai facut poze si ti se pareau suspecte, trebuia sa astepti si parerea altor admini sa-si dea cu parerea, si daca spuneau toti ca am ceva, imi scadea accesu'+ban pe server 1-2 saptamani. La a 2-a abatere admin scos+ban permanent ! ! !
Dar tu....limitat asa cum esti.....a trebuit sa incepi cu jigniri si injurii (nu numai la adresa mea), si te asteptai sa nu zic nimic, sau ce????
Nu stiu daca ai observat, dar tu esti singuru' cu care m-am "certat", din simplu motiv ca tu ai cautat cearta.......foarte simplu.
Tu ai impresia ca vorbesc cu tine, sigurul motiv pentru care inca mai existi pe acest sv este Hassan, sa ii spui zilnic sarut'mana, restul sunt povesti. Gata, ca deja imi provocati scarba.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
kap
CLONA

Numarul mesajelor : 23
Varsta : 31
Hobby/Distractii : mai bine sa nu zic...
Stare de spirit : parazitii
Data de inscriere : 10/10/2012

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: tzetze   Vin Noi 02, 2012 5:11 pm

el o tot da ca nu gijneste ca nush ce... domne! una doua , o baga pe aia cu cristian ca nu a permis nush ce, etc... sa vada cristian ca el e baiat bun si corec! lol! . da banuri degeaba folosindu-se doar de o singura afirmatie, "codat" ! usor e sa spui. doar nu puteai sa zici ca ai dat ban ca esti prea terminat, logic... chiar daca nu ai zici nimic, se baga el cu insulte efectiv fara motiv ca el joaca demult domneeeeee pe server! noi eram mici copiii !!! lol!
Sus In jos
IoGy
Chief Manager

Numarul mesajelor : 132
Varsta : 28
Localitatea : Calarasi
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 08/02/2012

MesajSubiect: Re: tzetze   Vin Noi 02, 2012 6:08 pm

Ghizmo a scris:
Asa cum spunea si psy intr-un post anterior, sv kappa a ajuns in halul asta datorita unora ca tine, forumul asta vorbeste de la sine despre tot ce s-a permis pe acest sv si se permite dar deja nu mai este problema mea. Din fericire specimene ca: tzetze, magnum, legenda, iogy.........sry pentru cei care nu ii pomenesc dar lista e lunga, va meritati unii pe altii, doar aici va puteti caca pe voi, pana si pe laleagane zburati de mult Twisted Evil
Pe sv decente unii ca voi nu au ce cauta iar din pacate pentru voi nu mai exista decat 2 sv de genul asta: pgl si teg.
Pe ambele sunt vechii admini de pe kappa care banau in prima runda specimenele de nivelul vostru asa ca exista si partea buna: "ajutati" la "ridicare" sv kappa.............pe forum.
Have Fun!!!

Ai vorbit despre mine.....altfel nu ma bagam.

PS : Esti liber sa pleci, nu te tine nimeni.
Sus In jos
has
Moderator

Numarul mesajelor : 236
Varsta : 30
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Alcool mult si plantatul tenisului...
Data de inscriere : 20/02/2009

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: tzetze   Vin Noi 02, 2012 7:55 pm

logy care mai nou existi si tu , nu mi-o lua in nume de rau, dar nu rezistai 2 minute pe sv cand intra lume buna.Dar ti s-a acordat atentie ca esti printre putinii care te joci ca robotii cu 5 insi pe sv si-ti cumperi cu mp5navy si dual elite.Cred ca nici mix n-ai jucat niciodata , iar steam de cate luni ai ? Nu-ti mai acorda asa mare drept de comunicare , incearca sa lingusesti pe altii nu nuami pe hassan si Cristian.
Sus In jos
Hassan
Activ member

Numarul mesajelor : 772
Varsta : 31
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

MesajSubiect: Re: tzetze   Sam Noi 03, 2012 6:49 am

has a scris:
logy care mai nou existi si tu , nu mi-o lua in nume de rau, dar nu rezistai 2 minute pe sv cand intra lume buna.Dar ti s-a acordat atentie ca esti printre putinii care te joci ca robotii cu 5 insi pe sv si-ti cumperi cu mp5navy si dual elite.Cred ca nici mix n-ai jucat niciodata , iar steam de cate luni ai ? Nu-ti mai acorda asa mare drept de comunicare , incearca sa lingusesti pe altii nu nuami pe hassan si Cristian.

has inceteaza cu afirmatile astea de prost gust si fara sens...ia gata ca nimeni nu a lingusit pe nimeni...iogy nu m-a lingusit pe mine sau pe Cristian..este ce este pe srv si forum pe buna dreptate ca joaca pe srv si isi vede de treaba lui.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://steamcommunity.com/groups/kappa
IoGy
Chief Manager

Numarul mesajelor : 132
Varsta : 28
Localitatea : Calarasi
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 08/02/2012

MesajSubiect: Re: tzetze   Sam Noi 03, 2012 7:55 am

has a scris:

Nu inteleg de ce toata lumea vorbeste de trecut.....prezentu' nu-l vede nimeni??
Eu, spre deosebire de "altii", joc si cand sunt 2-3-5 jucatori pe server, nu intru doar cand este full.
Adevarat, steam nu am de mult timp, pentru ca eu am inceput sa joc CS la inceputu' anului, dupa o pauza de vreo 4 ani, si atunci jucam foarte putin.
Si la partea cu linguseala, crede-ma, cu Cristian n-am schimbat 2 vorbe, iar cu Hassan ma inteleg bine (de alfel ma inteleg bine cu 99% dintre admini), si nu sufar de acces, si nici abuz nu fac. HF
Sus In jos
Gizmo
Moderator

Numarul mesajelor : 464
Varsta : 32
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

MesajSubiect: Re: tzetze   Sam Ian 12, 2013 2:35 pm

Amice tzetze stiu ca "iubesti" acest forum si iti place sa il vizitezi des, in caz ca te plangi la Cristian ca are lumea ceva cu tine de esti banat, al dracului nevinovat si complexat ce esti.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: tzetze   

Sus In jos

tzetze
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Reclamatii admini-
Mergi direct la: