games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!

Veteranul serverelor de Counter Strike

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectareGAMETRACKERCalendarGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

Distribuiți | 

tiganul de ninel din craiova

In jos 
AutorMesaj
mercenar
CLONA

Sex : masculin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 32
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : MATA
Stare de spirit : .........
Data de inscriere : 10/10/2012

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: tiganul de ninel din craiova   Dum Oct 14, 2012 11:25 am

cauta bagari de seama cu mine si imi da kick, acuma am primit ban. cine decedatii lui e maimutoiul asta? de joaca de alaltaieri pe server si da ban la altii care joaca de ani buni si aproape zilnic pe server??????? cum sa-i dati admin lu` amaratul asta? cristiane...nu e cam repede dupa 20 de ore admin???????????????? si altii care au sute de ore jucate pe server si nu au deloc???????? ia masuri cu maimutoii astia ai tai ca sa nu fie prea tarziu. mersi.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
NiNeL
Activ member

Numarul mesajelor : 91
Varsta : 28
Localitatea : Bucuresti
Data de inscriere : 14/09/2012

MesajSubiect: Re: tiganul de ninel din craiova   Dum Oct 14, 2012 11:51 am

Ma uimesti. Cum sa fi asa ma baiatule? Normal ca te dau afara daca tu injuri fara motiv toti playeri si dupa ai bagat un ADMIN si dai kick la 5 playeri si mai si scrii cu admin_say tot felu de jigniri la adresa mea. Cine te crezi? Mereu demonstrezi ca esti un retardat.. Si in primul rand nu ti-am dat eu ban, nu am comanda de ban. Ar fi bine sa nu iti scoata nimeni banul pt ca nu meriti adica ce sa cauti pe serv?.. in fine
Sus In jos
mercenar
CLONA

Numarul mesajelor : 10
Varsta : 32
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : MATA
Stare de spirit : .........
Data de inscriere : 10/10/2012

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: tiganul de ninel din craiova   Dum Oct 14, 2012 12:12 pm

ba taci futu-ti decedatii mamica ta scumpa de maimutoi mai si comentezi ? saracul dreaq, tu ai pus sa imi dea ban. nu te-am bagat in seama nu nimic, iar dst ala era codat insa tu erai atata de pampalau incat strigau mai multi treaba asta si nu luai nici o masura si era normal sa-i zicem mai multi vreo doua, doar nu vroiai sa-l aplaudam? cum iesea cu un glontz cap, lumea zicea ca el da numai cap...si apoi el m-a jignit, dupa. a intrat cu nickul meu, etc... asa ca taci dreaq din gura, tu nu aveai nici o legatura sa te amesteci, imi dai tu kick si ban tot din partea ta a venit..! eram cumva codat ca sa imi dai ban???? futu-ti decedatii mamica ta scumpa de orfan. copil avortat.
Sus In jos
NiNeL
Activ member

Numarul mesajelor : 91
Varsta : 28
Localitatea : Bucuresti
Data de inscriere : 14/09/2012

MesajSubiect: Re: tiganul de ninel din craiova   Dum Oct 14, 2012 12:47 pm

O sa ai ban pe forum pentru injuraturiile astea si pe server unu ca tine nu are ce sa caute care injura mereu si se oftica la orice frag ! DST e pro , daca tu esti asa cum esti nu mai comenta. Esti un copil prost care nu stie nici macar sa vorbeasca din cauza asta te certi cu toata lumea si nu te suporta nimeni, nici un tigan nu injura in halul asta....
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: tiganul de ninel din craiova   

Sus In jos

tiganul de ninel din craiova
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Reclamatii admini-
Mergi direct la: