games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!

Veteranul serverelor de Counter Strike

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectareGAMETRACKERCalendarGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

Distribuiti | 

SuDaN *forte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
apXXX
New Member

Sex : masculin
Numarul mesajelor : 9
Varsta : 22
Localitatea : Fetesti-Ialomita
Hobby/Distractii : Counter-Strike , Football
Data de inscriere : 29/09/2012

MesajSubiect: SuDaN *forte   Lun Oct 01, 2012 10:01 pm

Numele pe care il utilizezi pe serverul games.kappa.ro : SuDaN *forte
-Cand ai jucat prima data pe server : Prima data acum 1 an jumate.
-Timpul petrecut pe serverul games.kappa.ro : 3-4 ore pe zi
-Motivul pentru care doresti , admin/ orice grad , pe serverul games.kappa.ro : Pentru pastrarea ordinii pe serv.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Hassan
Activ member

Numarul mesajelor : 772
Varsta : 29
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Lun Oct 01, 2012 10:04 pm

PRO doar un singur nick...SuDan sau forte ?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://steamcommunity.com/groups/kappa
IoGy
Chief Manager

Numarul mesajelor : 132
Varsta : 27
Localitatea : Calarasi
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 08/02/2012

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Lun Oct 01, 2012 11:02 pm

PRO....hassan are dreptate, doar un singur nick
Sus In jos
Gizmo
Moderator

Numarul mesajelor : 462
Varsta : 31
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Lun Oct 01, 2012 11:51 pm

asa e frumos, PRO la toti handicapatii, http://kappa.forumhit.ro/t1591-apx

Citat :
SUDAN *FORTE'S STATS
PLAYER SUMMARY
First Seen: Sep 27, 2012
Last Seen: Today 5:46 PM
ALL TIME STATS
Score: 373
Minutes Played: 406
Score per Minute: 0.9
Sus In jos
apXXX
New Member

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Mar Oct 02, 2012 12:48 am

Ghizmo.. sti ce-mi pare rau ca nu mai am pozele! Cine nu ti-a dat ma pozele?! Ai facut 3 poze nu 4 Neutral si ti le-am dat.. ai spus curat dar nu mai am ce cauta pe serv.. si cand inram imi dadeai BAN fara nici un motiv. Daca este nick am sa aleg "apX" .. pentru ca asta mi-a fost nick pe serv si cu asta vreau sa raman nu sa frec 500 de nickuri.. adminul l-am cerut pe nick asta pentru ca de fiecare data cand intra pe serv.. primeam ban oe apX.
Si Ghizmo tu .. suferi prea mult. Iti explicam atunci ca n-am ce face la lag.. si tu dai kick si dupa ban ca pe tine nu te intereseaza. Acum nu mai am lag si vreau si eu o dovada clara ca am wall/aim sau ce crezi tu ca am .. nu o arde ca nu ti-am dat pozele. Nu`i frumos.
Sus In jos
Hassan
Activ member

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Mar Oct 02, 2012 1:30 am

Ghizmo a scris:
asa e frumos, PRO la toti handicapatii, http://kappa.forumhit.ro/t1591-apx

Citat :
SUDAN *FORTE'S STATS
PLAYER SUMMARY
First Seen: Sep 27, 2012
Last Seen: Today 5:46 PM
ALL TIME STATS
Score: 373
Minutes Played: 406
Score per Minute: 0.9

Nu ii mai jigni in pana mea ti-am zis de 1000 de ori ce si cum si pe mess si pe steam si la telf zici ca ai 3 ani in pusca mea.
Ti-am explicat niste chestii si nu iti intra in cap deloc...
Sus In jos
Gizmo
Moderator

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Mar Oct 02, 2012 2:00 am

Cine jignesc ba, hai ca incepi sa ma calci pe nervi cu apucaturile astea, ai ajuns sa tii partea la toate ciurucurile si toti codatii.
Adica tu il banezi pe tenye ala pe motiv "ti se pare codat" si nici macar nu ai taria sa iti sustii afirmatia pana la capat. Tot tu ii scoti banul adica iti dai singur in cap ca l-ai banat degeaba si imi spui mie ca am 3 ani.
Eu iti demonstrez ca asta e inca un rupt dar eu trebuie sa tac ca asa spui tu, ai devenit de-a dreptul hilar.
Dupa cum vezi nu ma obosesc sa "votez pro/contra", nu cumva sa te "supar", poate nu am voie dar ai tu grija cu vocabularul ala cum mi te adresezi ca eu nu te-am jignit.
Sus In jos
gst
Moderator

Numarul mesajelor : 130
Varsta : 33
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Call of Duty
Stare de spirit : zZzZz
Data de inscriere : 25/04/2012

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Mar Oct 02, 2012 6:20 am

contra

apXXX
New Member

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Mar Oct 02, 2012 6:24 am

Ghizmo.. si de iau admin si de nu , chiar te rog frumos de fiecare data cand sunt pe serv sa stai cu demo ON ca nu mori 3-4.. cate runde vrei u sa te uiti atent si dupa sa se uite si restu .. dar iti spun eu ca n-ai sa vezi nimic. Joc la sunete.. si n-am casti sa te aud din baza ce faci cum iti iei arme si alte chestii.. am niste amarate de casti la 32lei .. si atat n-ai sa vezi wall/aim. In fine nu conteaza tu stai cu demo pe mn si dupa vorbim.Orice admin sa stea nu ma deranjeaza.
Sus In jos
Gizmo
Moderator

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Mar Oct 02, 2012 10:13 am

Nu ma intereseaza ratatii, ti-am cerut 4 poze pe mess, ai spus ca nu merge sa trimiti ca ai messenger 8 asa ca nu ai trimis nici o poza cu toate ca aveai deja cont pe forum si daca nu aveai nimic de ascuns le postai direct pe forum. Nu stau sa urmaresc valvisti de genul apX, katana care la primele poze facut o dau de gard dar asa cum am intuit se infig sa ceara accese.
Adriane iti recomand, sa imi stergi mie accesul si eventual sa il dai acestiu erou, apX, in felul asta sa iti faci un dream team CAPA.
Sus In jos
damnatu
Membru

Numarul mesajelor : 48
Varsta : 26
Localitatea : -
Hobby/Distractii : -
Stare de spirit : -
Data de inscriere : 23/12/2008

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Mar Oct 02, 2012 10:52 am

E lasa ma ca asa se intampla si mie mi-a dat de vreo 3 ori ban hassan pe motivul ca "i se pare ca sunt codat". Dar ce plm sa ii faci ? N-ai decat sa te joci pe alt server ca degeaba iti bati capul elephant . Face un dream team el si prietenii sai, se stiu ei care =)
Sus In jos
Hassan
Activ member

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Mar Oct 02, 2012 11:07 am

Ghizmo a scris:
Cine jignesc ba, hai ca incepi sa ma calci pe nervi cu apucaturile astea, ai ajuns sa tii partea la toate ciurucurile si toti codatii.
Adica tu il banezi pe tenye ala pe motiv "ti se pare codat" si nici macar nu ai taria sa iti sustii afirmatia pana la capat. Tot tu ii scoti banul adica iti dai singur in cap ca l-ai banat degeaba si imi spui mie ca am 3 ani.
Eu iti demonstrez ca asta e inca un rupt dar eu trebuie sa tac ca asa spui tu, ai devenit de-a dreptul hilar.
Dupa cum vezi nu ma obosesc sa "votez pro/contra", nu cumva sa te "supar", poate nu am voie dar ai tu grija cu vocabularul ala cum mi te adresezi ca eu nu te-am jignit.

Cum te-am jingnit ? Cum sa am grija la vocabularu meu ca nu te-am jignit ? Suna a amenitare sau ce ? Ca nu inteleg..?
Sus In jos
NiNeL
Activ member

Numarul mesajelor : 91
Localitatea : Bucuresti
Data de inscriere : 14/09/2012

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Mar Oct 02, 2012 11:11 am

injura foarte mult si joaca si codat cand nu e nici un admin l-am vazut.... !
Sus In jos
Hassan
Activ member

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Mar Oct 02, 2012 11:17 am

damnatu a scris:
E lasa ma ca asa se intampla si mie mi-a dat de vreo 3 ori ban hassan pe motivul ca "i se pare ca sunt codat". Dar ce plm sa ii faci ? N-ai decat sa te joci pe alt server ca degeaba iti bati capul elephant . Face un dream team el si prietenii sai, se stiu ei care =)

Pe dute pe alt server. Tocmai ti-am anulat adminu. HF.
Sus In jos
alexutza
Moderator

Sex : feminin
Numarul mesajelor : 62
Varsta : 28
Hobby/Distractii : CS, muzica, filme
Stare de spirit : Always Smiling :)
Data de inscriere : 11/03/2012

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Mar Oct 02, 2012 11:27 am

apXXX a scris:
Ghizmo.. si de iau admin si de nu , chiar te rog frumos de fiecare data cand sunt pe serv sa stai cu demo ON ca nu mori 3-4.. cate runde vrei u sa te uiti atent si dupa sa se uite si restu .. dar iti spun eu ca n-ai sa vezi nimic. Joc la sunete.. si n-am casti sa te aud din baza ce faci cum iti iei arme si alte chestii.. am niste amarate de casti la 32lei .. si atat n-ai sa vezi wall/aim. In fine nu conteaza tu stai cu demo pe mn si dupa vorbim.Orice admin sa stea nu ma deranjeaza.
Daca tu stiai ca esti ok, de ce nu ai pus pozele pe forum atunci cand ai fost acuzat? Esti constient ca in momentul de fata ridici anumite semne de intrebare si noi nu putem sti daca tu intradevar i'ai dat pozele lui ghizmo.
Sus In jos
Hassan
Activ member

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Mar Oct 02, 2012 11:35 am

alexutza a scris:
apXXX a scris:
Daca tu stiai ca esti ok, de ce nu ai pus pozele pe forum atunci cand ai fost acuzat? Esti constient ca in momentul de fata ridici anumite semne de intrebare si noi nu putem sti daca tu intradevar i'ai dat pozele lui ghizmo.

Cam are dreptate alexutza cat si Ghizmo, Pana la urma i-ai dat pozele sau nu ? Ghizmo ti-a dat ?
Sus In jos
alexutza
Moderator

Sex : feminin
Numarul mesajelor : 62
Varsta : 28
Hobby/Distractii : CS, muzica, filme
Stare de spirit : Always Smiling :)
Data de inscriere : 11/03/2012

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Mar Oct 02, 2012 12:13 pm

Hassan a scris:
alexutza a scris:
apXXX a scris:

Cam are dreptate alexutza cat si Ghizmo, Pana la urma i-ai dat pozele sau nu ? Ghizmo ti-a dat ?
Ghizmo spune ca nu le'a dat, apx spune ca da. In mod normal ar trebui sa ii dam crezare unui admin care nu cred ca se obosea sa il acuze daca ar fi primit pozele. Cel mai bine ar fi fost ca apx sa le posteze pe forum, la momentul acela normal, acum ar fi prea tarziu pentru niste poze care, probabil, nici nu mai exista. Propun sa il mai vedem cateva zile la joc si sa decizi apoi adi.
Sus In jos
Hassan
Activ member

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Mar Oct 02, 2012 12:22 pm

Ok ramane la decizia voastra adica a lu alexutza si ghizmo, daca primeste sau nu acces. Bine ca o sa tin cont si de parerea celor care da PRO sau CONTRA.
Sus In jos
apXXX
New Member

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Mar Oct 02, 2012 12:28 pm

In momenutul acela cand am vrut sa`mi fac cont.. nu mi-a activat nimeni contu.. apX simplu este contu care l-am facut atunci .. dar nu a fost activat pentru a pune pozele. In fine.. ramane la decizia lor daca primesc sau nu.. eu am sa joc in continuare pe serv si chiar va rog sa va uitati pe mn cand joc .. si ninel stai tu linistit ca daca eu jucam cu cod isi dadea seama si iogy, si altu si alti admini cu care am jucat pe serv..
Sus In jos
magnum44
Membru exclus din comunitate

Numarul mesajelor : 52
Localitatea : Colentina Bucuresti
Hobby/Distractii : altele
Stare de spirit : "si se face mica"
Data de inscriere : 03/08/2012

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Mar Oct 02, 2012 12:29 pm

Ce atata bataie de cap cu niste poze si un acces, clar nu se da acces pe acest nume dar isi poate face o alta cerere cu alt nume si cam atat. Oricum se vrea sa fie dreptate doar in anumite cazuri nu intotdeauna.
Sus In jos
apXXX
New Member

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Mar Oct 02, 2012 1:46 pm

Ok. Ca sa nu mai fie atata bataie de cap.. am sa RENUNT LA IMUNITATE/ACCES, dar cu o singura conditie. Sa fiu lasat in pace sa joc de catre Ghizmo.. fara kick/ban aiurea, LAG nu mai am ca sa spui ca am lag si`mi dai kick/ban pt lag. In cazut in care sunt suspect de cod (wall/aim) vreau sa mi se faca poze/demo si sa fie postate pe forum. Pozele am sa le dau oricarui admin care imi face.
Sus In jos
damnatu
Membru

Numarul mesajelor : 48
Localitatea : -
Hobby/Distractii : -
Stare de spirit : -
Data de inscriere : 23/12/2008

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Mar Oct 02, 2012 4:00 pm

Hassan a scris:
damnatu a scris:

Ia uite-l frate m-a dat afara din comunitate Sad Nu dau cu SAMA de ce am fost exclus Laughing Stia el cristian precum si bleah de ce nu-ti dadeau acces ftp, acum inteleg mai greu dar totusi m-am prins...

Cristian, ma reprimesti in comunitate sau nu merit? afro
Sus In jos
Gizmo
Moderator

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Mar Oct 02, 2012 4:17 pm

Hassan a scris:
Tu crezi ca ma apucam sa aberez ca nu mi-a dat pozele, logic ca nu mi le-a dat altfel nici nu ma bagam sa comentez asa cum nu am comentat nici la altii, mi s-a parut ciudat fiind cu el la ct cum tragea pe inferno pe mid cu awp, atunci i-am facut 4 poze, omul imi dadea cu share pe mess, logic ca nu se vedea nimic. Am eu multe defecte dar nu sunt nebun ca nu pot sa sufar hotii si mincinosii. Nu imi pasa ca intra si joaca activat, sa joace pana ii pica degetele, ca doar ai spus Adriane ca trebuie lasati in pace, dar sa ceara acces mi se pare culmea nesimtirii chiar daca nivelul "Veteranul serverelor de Counter Strike" este atat de low parca nu trebuie acceptat orice.
Faci cum vrei pana la urma, asta a fost pentru ultima oara cand mi-am exprimat parerea in topicul asta deoarece este prea obositor si plicticos sa ma lupt cu morile de vand.....don Quijote era nebun....
Citat :
IM Aug 31, 2012 12:47:14 PM
12:39:32 PM Mogwai: da pozele
12:39:37 PM ionutz_ghinea94: 3 nu ?!
12:39:41 PM ionutz_ghinea94: sau 5?!
12:39:41 PM Mogwai: 4
12:39:43 PM ionutz_ghinea94: aha
12:40:23 PM ionutz_ghinea94: dai accept!
12:40:25 PM ionutz_ghinea94: am mess 8
12:40:34 PM ionutz_ghinea94: nu`ti apar cand le trimet.
Sus In jos
apXXX
New Member

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Mar Oct 02, 2012 6:17 pm

Ghizmo, lasa-mi id si iti arata ca am mess8 si nu aberez nimic.. iti trimet o poza sa vezi ca nu iti apare si ti le-am dat cu share pt ca altfel nu aveam cum. Puteai sa le salvezi in pc tau. Daca vrei sa iti demonstrez. Oricum imi retrag cererea ca sa nu mai fie si alte acuzati isi alte batai de cap.. cand ma vede vreun admin pe serv ca joc ciudat .. poze/demo si da la adminii care au habar de coade
Sus In jos
Hassan
Activ member

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   Mar Oct 02, 2012 7:00 pm

[quote="damnatu"]
Hassan a scris:
damnatu a scris:

Ia uite-l frate m-a dat afara din comunitate Sad Nu dau cu SAMA de ce am fost exclus Laughing Stia el cristian precum si bleah de ce nu-ti dadeau acces ftp, acum inteleg mai greu dar totusi m-am prins...

Cristian, ma reprimesti in comunitate sau nu merit? afro [/quote

Tu crezi ca daca te plangi la Cristian rezolvi ceva anume sau altcineva care se plange ? Nu rezolvati nimic va zic eu sigur...
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: SuDaN *forte   

Sus In jos

SuDaN *forte
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Cereri de accese garantate cu imunitate-
Mergi direct la: