games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!

Veteranul serverelor de Counter Strike

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectareGAMETRACKERCalendarGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

Distribuiți | 

Ghizmo....

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
alexutza
Moderator

Sex : feminin
Numarul mesajelor : 62
Varsta : 29
Localitatea : Calarasi
Hobby/Distractii : CS, muzica, filme
Stare de spirit : Always Smiling :)
Data de inscriere : 11/03/2012

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Ghizmo....   Dum Sept 16, 2012 2:29 pm

Ghizmo a scris:
Ai creierul nou, avand in vederea ca nu l-ai folosit niciodata, asta e la proba. Acum dute si plimba ursul, deja ai primit prea multa atentie, oricum mama ta este de vina ca nu te-a facut mai creativa si cu asta am incheat discutiile cu animalele ca voi. Va las sa va dati reply intre voi, sa va simtiti "castigatori".
Banuiesc ca te roade faptul ca nu te jignesc si ca nu ma cobor la mintea ta, insa o singura data sa mai aduci vorba de mami meu, in orice context, ca las la o parte toata educatia si tot bun'simtul meu, uit ca sunt fata si ca nu se merita sa dau atentie unuia inferior mie..asta sa nu zici ca nu te'am anuntat.
Animale..animale...parca e veche si asta, mai incearca, poate totusi o sa iti iasa ceva bun, ia un pix, un top coli A4 si e imposibil sa nu vii cu o replica noua.
Zi buna si tie!
Hai Iogy da'mi reply, fiindca la noi in camera nu se propaga sunetul la distanta de 1m si vreau sa vad ce faci.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Rogue
Activ member

Sex : masculin
Numarul mesajelor : 128
Varsta : 30
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Counter Strike si nervii altora...
Stare de spirit : Jah at my side
Data de inscriere : 05/04/2012

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Ghizmo....   Dum Sept 16, 2012 2:43 pm

bah ce dracu e aici mah? vreti sa va certati si sa va futeti in gura aveti mess. asta este forumul sv de cs 1.6 gameskappa.ro, asta in caz de ati uitat. nu suntem pe tarla si nu mai avem 5 ani. va rog frumos sa va reveniti si sa incetati cu copilariile astea. Si din nou SvCBad2 aka Iogy ai un tupeu fantastic, poza arata clar ca ai ajutoare. poti sa tipi pana poimarti ca nu ai ca e clara treaba.

Acestea fiind spuse, Hassan te rog inchide topicul asta ca o sa ajunga si forumul asta la fel ca cel vechi plin de tampenii inutile.
Sus In jos
Psychodelic
Moderator

Numarul mesajelor : 46
Varsta : 31
Hobby/Distractii : Privat
Stare de spirit : Jovial cand dorm
Data de inscriere : 20/10/2011

MesajSubiect: Re: Ghizmo....   Dum Sept 16, 2012 3:58 pm

Mda, am lipsit o perioada, vad ca lucrurile tot in jos merg.Alexutza tu cine mai esti?Tu logy?Vad ca aveti un tupeu cam mare desi ati aparut asa ca ciupercile peste noapte.

alexutza
Moderator

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Ghizmo....   Dum Sept 16, 2012 4:13 pm

Psychodelic a scris:
Mda, am lipsit o perioada, vad ca lucrurile tot in jos merg.Alexutza tu cine mai esti?Tu logy?Vad ca aveti un tupeu cam mare desi ati aparut asa ca ciupercile peste noapte.
Alexandra, incantata, mai multe detalii daca vrei, PM..glumesc acum. Avand in vedere ca tocmai tu zici ca ai lipsit o perioada, e normal sa nu stii ce si cum. Am un tupeu cam mare..mda, mi s'a mai spus, as vrea sa va vad pe voi toti cum reactionati cand sunteti jigniti, ma indoiesc ca puteti sa va pastrati calmul, si oricum am fost destul de diplomata.
In alta ordine de idei, ma indoiesc ca e nevoie sa cer permisiunea cuiva sa imi spun parerile, indiferent de momentul in care am aparut, peste noapte sau nu, si indiferent de persoana la adresa careia imi spun acele pareri, mai putin conteaza pentru mine ca este vorba de o persoana (ia aminte ghizmo-persoana) care joaca de 100 de ani pe server, asta nu ma impiedica cu nimic, am tot dreptul Wink.
Te mai pot ajuta cu ceva?
Sus In jos
Psychodelic
Moderator

MesajSubiect: Re: Ghizmo....   Dum Sept 16, 2012 4:24 pm

suntem unii care jucam aici dinainte sa termini tu clasa a-8-a.Incearca sa nu mai iti dai impresii nici tu nici prietenu tau.Incearca sa intelegi ca unii au o oarecare prioritate, nu ai voie sa faci MONITOR, chestia asta se baneaza.La fel as fi procedat si eu.La fel se baneaza si 16 biti, la fel ca restul cheaturilor.Cum va prind ca mai faceti monitor am sa va banez eu pe rand pe fiecare, asta pana invatati cum se joaca acest joc normal.

alexutza
Moderator

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Ghizmo....   Dum Sept 16, 2012 4:45 pm

Psychodelic a scris:
suntem unii care jucam aici dinainte sa termini tu clasa a-8-a.Incearca sa nu mai iti dai impresii nici tu nici prietenu tau.Incearca sa intelegi ca unii au o oarecare prioritate, nu ai voie sa faci MONITOR, chestia asta se baneaza.La fel as fi procedat si eu.La fel se baneaza si 16 biti, la fel ca restul cheaturilor.Cum va prind ca mai faceti monitor am sa va banez eu pe rand pe fiecare, asta pana invatati cum se joaca acest joc normal.
Felicitari ca jucati de atata timp, tot respectul, insa nu e vina mea ca sunt mai micuta, si ca am descoperit pasiunea pentru acest joc recent, insa imi dau toata silinta sa fiu prezenta cat mai des pe server, unde imi petrec zilnic cateva ore, cu mici exceptii. Nu imi dau nicio impresie, daca esti un pic atent, la toate postarile mele, Ghizmo, din pacate, este singurul cu care am avut anumite discutii. Pot intelege faptul ca sunt jucatori mai vechi si jucatori mai noi, insa la faza cu prioritatea, scuza'ma, insa nu pot fi de acord cu tine, insa asta e doar parerea mea.
Facem monitor..de unde stii asta? Faptul ca au zis asta vreo 2-3 pe aici nu este vreo dovada. Daca ai juca in timp ce jucam noi, ai observa ca jucam aproape de fiecare data in aceeasi echipa, si imi pare rau, insa nimeni nu stie care este pozitia noastra de joc, faptul ca avem acelasi IP nu dovedeste ca am face monitor si cu atat mai putin nu da nimanui dreptul de a ne bana. Acum, daca tu ai vreo solutie pentru asta, te rog sa imi comunici.
Deci hai sa facem o chestie, incearca sa te documentezi inainte, sa vezi ce si cum, nu sa citesti 2 posturi si sa ma cataloghezi drept una cu tupeu, impresii, care face monitor. Ok?
Sus In jos
Psychodelic
Moderator

MesajSubiect: Re: Ghizmo....   Dum Sept 16, 2012 4:53 pm

pai ai spus mai sus singura ca jucati din aceeasi camera.Incearca sa nu mai ma duci cu presul te rog.Mananc acest joc de prea mult timp.Spor

Rogue
Activ member

Numarul mesajelor : 128
Hobby/Distractii : Counter Strike si nervii altora...
Stare de spirit : Jah at my side
Data de inscriere : 05/04/2012

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Ghizmo....   Dum Sept 16, 2012 4:55 pm

psychodelic inchide postul te rog
Sus In jos
alexutza
Moderator

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Ghizmo....   Dum Sept 16, 2012 5:00 pm

Psychodelic a scris:
pai ai spus mai sus singura ca jucati din aceeasi camera.Incearca sa nu mai ma duci cu presul te rog.Mananc acest joc de prea mult timp.Spor
Pai jucam din aceeasi camera, dar ai idee cum suntem pozitionati? Serios acum, eu nu incerc sa intru in polemici cu tine, si sincer nici nu as avea de ce sa iti dau explicatii. Ar mai ramane sa fac si poze sa le postez pentru linistea voastra, sau eventual o schita a camerei, oricum prostia a fost a noastra, ca am dat si detalii despre viata personala si de aici atatea discutii. Oricum asta nu ma impiedica cu absolut nimic sa joc cand vreau.
Deci te'am rugat si mai sus, nu'mi pune o eticheta fara sa ai destule argumente.
Sus In jos
Hassan
Activ member

Numarul mesajelor : 772
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

MesajSubiect: Re: Ghizmo....   Dum Sept 16, 2012 6:17 pm