games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!

Veteranul serverelor de Counter Strike

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectareGAMETRACKERCalendarGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

Distribuiți | 

Ghizmo Daunatoru

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
magnum44
Membru exclus din comunitate

Sex : masculin
Numarul mesajelor : 52
Varsta : 30
Localitatea : Colentina Bucuresti
Hobby/Distractii : altele
Stare de spirit : "si se face mica"
Data de inscriere : 03/08/2012

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Ghizmo Daunatoru    Dum Aug 19, 2012 9:30 pm

Nea Cristi o introducere scurta cu mine pe sv alexuza iogy spectator si Ghizmo juca singur la terro pe d2, jucam noi doua runde dupa care Ghizmo cum este de asteptat incepe sa abuzeze de acces de parca nu ar fi prima oara !!!!

Ghizmo : ion te distrezi ma?

ion : mult bos

ion: Fire in the hole!
ion : tu?

ion: Fire in the hole!
Ghizmo : ok boss daca wallul nu te ajuta baga in plm aim direct

ion : ce nebun esti tu mah bossulica

ion : ))

Message from Admin: gata ma
IoGy is joining the Terrorist force
"public_slots_free" changed to "19"
ion has left the game
ion : stai ca abea m-am trezit il bag mai tarziu

ADMIN Command: Ghizmo used command admin_ban 188.26.191.166

Am uitat sa mentionez eu eram cu numele ""ion""

Ca nu era de ajuns un singur ban urmeaza al doilea!!

[ADMIN] Password accepted for user 'magnum44'.
* ion changed name to magnum44
Added to banned list
You have been banned from this server.

Ghizmo used command admin_ban 188.26.191.166

Cam asa procedeaza Ghizmo cand intra pe sv 5 minute la 3 saptamani da ban si iese dupa sv, ca doar este adminu cel mai stiutor si nu mai trebuie sa dea socoteala de ce da ban sau alte abuzuri, dar el nu stie sa dea decat ban, doar de aceasta comanda abuzeaza, ma intreb de ce mai are un asemenea specimen un asa acces cand el joaca odata la 2 luni si da lumea afara dupa sv si dupa aceea iese ca se plictiseste pe sv singur pt ca el goleste sv. Nea Cristi la primu ban de mai sus nu a vazut ca este vb de un alt admni, dar la al doilea ban a vazut ca era un alt admin cu un acelasi acces si el totusi a continuat comanda de ban, deci conform regulamentului cine baneaza un alt admin si nu un simplu acces de slot trebuie sa suporte consecintele ca atare. Dar o spun sincer orice masura s-ar lua cu asemenea oameni ca Tzetze, Ghizmo si inca 2-3 Robu Cocolino nu rezolva cu nimic pt ca acesti oameni sunt limitati electronic si sunt pusi numai sa faca rau ei se hranesc cu raul facut altora pe ei ii amuza asa ceva.
Nu vreau sa ajungem la altele sa ne baman intre noi si asa sv este asa cum este, dar cum lui has i s-a luat dreptul de ban pt ca l-a banat pe tzetze aceeasi masura trebuie luata si cu Ghizmo, doar il putem tine departe de a da Ban-uri fara rost.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
IoGy
Chief Manager

Numarul mesajelor : 132
Varsta : 28
Localitatea : Calarasi
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 08/02/2012

MesajSubiect: Re: Ghizmo Daunatoru    Dum Aug 19, 2012 9:37 pm

magnum ai avut ghinion frate....mie mi-a facut poze, sa stau sa pierd timpu pe forum in loc sa dea un id, sa terminam repede ! !
Sus In jos
alexutza
Moderator

Sex : feminin
Numarul mesajelor : 62
Varsta : 29
Localitatea : Calarasi
Hobby/Distractii : CS, muzica, filme
Stare de spirit : Always Smiling :)
Data de inscriere : 11/03/2012

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Ghizmo Daunatoru    Dum Aug 19, 2012 9:40 pm

Frate'miu te agiti degeaba, oricum are dreptate Iogy, ai avut ghinion ca nu ai fost pozat, vedeam si noi un baiat frumos Smile).
Sus In jos
magnum44

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Ghizmo Daunatoru    Dum Aug 19, 2012 9:59 pm

De unde atata baiat frumos ca sunt frumos pt el de la brau in jos.
Sus In jos
Gizmo
Moderator

Numarul mesajelor : 464
Varsta : 32
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

MesajSubiect: Re: Ghizmo Daunatoru    Dum Aug 19, 2012 10:14 pm

magnum44 a scris:

Ghizmo : ion te distrezi ma?
ion : mult bos
ion : tu?
Ghizmo : ok boss daca wallul nu te ajuta baga in plm aim direct
ion : ce nebun esti tu mah bossulica
ion : ))
ion : stai ca abea m-am trezit il bag mai tarziu
Asa cum am spus nea ion, nu e prima oara cand o arzi cu wall, atat poti.
Sus In jos
Hassan
Activ member

Numarul mesajelor : 772
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

MesajSubiect: Re: Ghizmo Daunatoru    Dum Aug 19, 2012 11:24 pm

Discutatzi civilizat nu are rost sa ne jignim si etc...hai sa fim oamenii mari si gata..Smile HF
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://steamcommunity.com/groups/kappa
Gizmo
Moderator

MesajSubiect: Re: Ghizmo Daunatoru    Lun Aug 20, 2012 12:06 am

Regula este simpla, un god nu este nevoit sa faca poze/demo unui jucator fara acces. Ban a luat nea ion nu magnum.
Revenind la oile noastre nea ion, tin sa iti reamintesc in urma cu un an, de_inferno rupeai norma, la fel cu wall.
Te-am pus sa dai drumu la demo si sa joci in continuare, cu demo on efectiv nu ai mai facut frag si brusc dupa 10 min a trebuit sa pleci, e de inteles ca nu trebuie sa joci 3 ore pentru mine cu demo ca sa vad ca nu faci frag asa.
Din pacate pentru tine nici cu wall nu stii sa joci, nu te ajuta.
Atat am avut de spus in acest topic, sa intru in polemica cu voi chiar nu ma intereseaza.
Sus In jos
Hassan
Activ member

MesajSubiect: Re: Ghizmo Daunatoru    Lun Aug 20, 2012 12:16 am

magnum44 a scris:
De unde atata baiat frumos ca sunt frumos pt el de la brau in jos.
Incearca sa vb frumos abtinete
Are dreptate Ghizmo..
Ai admin joaca cu adminu daca joci cu alt nume si iti iei ban este vina ta.

Sus In jos
magnum44

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Ghizmo Daunatoru    Lun Aug 20, 2012 1:02 am

Ba nebunule care esti nebun cand m-ai pus tu pe mine sa fac demo, vezi ca ma confunzi bai domnu perfectiune, vezi-ti de treburile tale si nu mai suferi de desteptaciune cronica ca nu tine cu dastea vezi ca nu vb cu fraieri tai din Ploiesti si ai mare noroc ca si multi alti ca esti de la tara ca nu mai sufereai tu asa de intelect Puiule in fata monitorului ca au mai fost polemince pe tema asta dar vad ca ai uitat si iar te-ai luat noua imbracaminte de smecher online, vezi ca s-ar putea sa te scutur sa te scap de haina aia, daca nu cumva si tu esti un nou tzetze de stai camuflat in casa !!! Cat despre al doilea ban stiai ca sunt eu dupa cum se vede si in postare dar tu ca sa suferi pana la capat ai abuzat iar de acces pe ce dovada ai mai dat ban iar??? cand un god nu face poze cand e un simplu player dar in momentu de fata nu mai eram un simplu player, a banuiesc ca ai dat ban pt demo de anu trecut!!!! Cristiane fa ceva cu scursura asta de om ca e unu din daunatorii sv si face sa plece lumea abuzand de acces !!!!!
Sus In jos
Hassan
Activ member

MesajSubiect: Re: Ghizmo Daunatoru    Lun Aug 20, 2012 1:53 am

Ba nebunule din cocenii..de ce trebuie sa vb asa de obraznic si ca o fii ca o patzi altfel nu poti sa vb , decat asa stitzi sa vb voi....
Sus In jos
magnum44

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Ghizmo Daunatoru    Lun Aug 20, 2012 2:12 am

Ba da ce te intereseaza pe tine mah cum vb eu si ce te bagi tu in postarea mea, unde vezi tu ca am vb obraznic??? Pana acum cand alti injurau de toate alea pe forum nu mai ziceai nimic de am atras si atentia ca tu erai ala ordinea pe forum si ca atunci nu mai ziceai nimic, acum imi atragi mie atentia sau cum? Daca nu ai nimic de spus vi-sa-vi de ce am postat eu referitor la ban si la cum decurg lucrurile pe sv, de ce vi cu dastea de mare critic si imi vb asa crezi ca nu am mai vazut ca tine sau ce? Eu am inteles ca ii ti partea lu Ghizmo dar trimiteti-va PM-uri unu altuia nu imi da mie tovarasia voastra in posatarea mea daca nu ai nimic de spus. Eu ti-am vb frumos mereu pe sv si pe forum dar vad ca tu ai inceput cu vorbe proaste atat pe forum acum cat si pe Sv acum 2-3 zile cand nu mai ma intelegeam cu tine pe SV, am vazut ca de ceva timp o cauti cu mine pe sv si habar nu am de ce, bine eu stiu de ce dar ma fac ca nu stiu ca nu vreau sa rada si alti !!!!!! Se pare ca SV si forumu asta e bun doar pt certuri si pt orgolii si tovarasii comuniste nimic mai mult, se vrea evolutie si persoanele cu acces primesc ban de al altele si tot asa, unde este acea evolutie in progresarea sv-ului si mai tot se vorbeste de revenirea SV Kappa la cum a fost odata, pai cu cine sa se ajunga, cu voi niciodata poate sa moara de tot poate la asta il puteti ajuta sa moara nu sa invie. Ata timp cat au accese mari niste persoane care face rau sv nu o sa fie nimic bun pe el doar certuri si atat, poate va deveni in curand Sv certurilor recunoscut pt atuu asta !! Nu mai raspundeti la topic daca nu aveti nimci de spus referitor la cele intamplate nu am nevoie de cat mai multe postari proaste in topicu asta sa fac recordu posatarilor!!!
Sus In jos
Hassan
Activ member

MesajSubiect: Re: Ghizmo Daunatoru    Lun Aug 20, 2012 3:02 am

ba esti nebunatik la popo tu ma bag unde vreau si cand vreau sa nu crezi ca te crezi vreun mare personaj p'aci sa iti pice lumea la picioare..si te dai asa mare domn si etc..in fine eu nu stau sa ma cert pe net ca am altele pe cap.
P.S: la prima abatere cum mi-se pare ca joci suspect ai ban pe server...bafta.
Sus In jos
Gizmo
Moderator

MesajSubiect: Re: Ghizmo Daunatoru    Lun Aug 20, 2012 9:36 am

Se vede ca are accelasi tip de "discurs" ca si amicul tzetze, singura diferenta este ca nu are tasta CAPS intepenita, in rest aceasi mentalitate cultivata in fata TV-ului la antena3. Un repezentant "mandru" al celor 8.5 mil de prosti aka magnum69
http://www.youtube.com/watch?v=OpkSiMpAUpk
Bafta si castig!

Sus In jos
magnum44

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Ghizmo Daunatoru    Lun Aug 20, 2012 10:43 am

Hassane la tine toti sunt codati si suspecti si sfarsesc prin a primi ban de la voi astia care spuneti ca a-ti colonizat sv acum 10 ani de parca pe multi intereseaza asta, dar vreti sa fiti respectati si voi aveti un comportament obraznic si plin de zel, sunteti o adunatura neinspirata pe sv asta de multi ani care continua inca sa dea roade in a umbri jocull pe el si buna desfasurare a lui. Nu ma cred personaj pe aici dar fata de voi astia care nu ezitati nici o secunda sa suferiti de abuz de acces si pe forum prin lingvistica voastra neadecvata chiar nu ma pot compara cu voi astia cu ani in spate de joc veterani de cred, ca totul li-se cuvine si au un comportament ostil. In felul asta o sa ramaneti cu adevarat singuri veterani pe SV.
Pe cat te priveste pe tine Ghizmo nu o sa deschid un alt post special pt tine, nu prea meriti nimic atat tu cat si individu de mai sus, acum o sa spuneti cu toti ca sunt obraznic ca ii spun individu, dar mai mult de atat nu e, la fel si tu. Spui de mine ca am un comportament ca alu TzeTZe...eu zic sa te uiti in toate postariile mele si ale tale si fa o comparatie, dar ma rog tu nu sti ce inseamna o comparatie, de fapt teoria ta e una si buna ban si iarasi ban, iar pe forum sa fi cat se poate de obrasnic pt ca nu poti compune o fraza coerenta cu inteles fiindca nu te duce motorasu. Nu mai face aluzie la mine prinvin tzetze ca lumea stie cine e adevaratu' tzetze si alipitii lui. Mereu trebuie sa inchizi o propozitie ca fraza cum am spus nu te duce intelectu, o incheii prin aceleasi cuvinte " in fata TV-ului o dai in Antena 3 si in OTV si in restu" eu am inteles ca vrei sa pari sarcastic, dar nu prea sti sa folosesti cuvintele, iar din arogant devi propia marionata a cuvintelor tale si cam asta esti si nu te poti schimba, un simplu papusar nu ai ce face resemneaza-te. Cei care pot privi per ansamblu si-au dat seama de mult timp cine are o problema locomotorie si cine nu, tu din nefericire faci parte din acei cu probleme. Restu care sunt mai capabili au renuntat la polemici alti si la accese, dar orbirea pt acces e mare se vede foarte clar la tine si la inca 2-3-4 semeni tai. Salut veteranilor !
Sus In jos
Gizmo
Moderator

MesajSubiect: Re: Ghizmo Daunatoru    Lun Aug 20, 2012 11:16 am

Tu esti personajul cu mintea odihnita asta ca sa fiu cu adevarat sarcastic, oricum nu o sa pricepi aluzia. Te las sa te "bati" in continuare pe forum, doar la asta esti "bun" si cand o sa plictisesti poti sa ii ceri lui Cristian sa iti stearga contul....din nou.
Tu esti motorasul sv kappa, omul cu intelectul, macho magnum69 si ca sa te simti cu adevarat catigator esti liber sa ai replica finala, cat mai lunga si canvingatoare.
Sus In jos
magnum44

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Ghizmo Daunatoru    Lun Aug 20, 2012 11:37 am

Esti cu adevarat un lider fara concurenta, cum spuneam mai sus 2 propozitii intelectu nu permite iar cele doua propozitii sunt din citatele altora ce sa faci asta e competenta ta maxima. I-am cerut lu Cristian sa-mi steraga accestu ca am deminitate nu ca tine injosit pana peste cap ca si multi multi alti care va calcati in picioare pt acces si cand nu aveati acces nu mai va vadea lumea cu luniile pe sv, intelegi cum sta treaba Cizmo, hai stai parcat in cotetu tau de la tara !
Sus In jos
damnatu
Membru

Numarul mesajelor : 48
Varsta : 27
Localitatea : -
Hobby/Distractii : -
Stare de spirit : -
Data de inscriere : 23/12/2008

MesajSubiect: Re: Ghizmo Daunatoru    Lun Aug 20, 2012 12:10 pm

Hai sa incerc sa va fac sa intelegeti unele lucruri...

ghizmo de cand a prins si el cativa codati, acum e cam paranoic sta toata ziua sa faca numai poze/demo. Pe pgl la fel, cred ca face zilnic 2, 3 seturi de poze, asta e el, asa se distreaza... la toti de pe kappa in decursul anilor le-a facut poze, nu cred ca a ratat vreunu.
PARANOIA E MARE!

hassan e destul de slab la joc, daca ii dai de 3, 4 ori prin perete suspecteaza, iar pana la urma te alegi cu ban. A fost si cazul meu, dar ce rost are sa-mi bat capul cu reclamatii sau alte prostii, oricum NICIOADATA n-o sa-i scoata cristian adminul sau sa-l atentioneze, deci se poate distra in voie cu oricine. In rest e de treaba poti glumi/rade cu el elephant Cel mai simplu te muti pe alt server sa poti juca linistit si aia e. Sal hassan.

Ati deschis 5 topic-uri ca sa va injurati/jigniti in toate, ce pot sa zic tineti-o tot asa. Si da ai dreptate, magnum44 ei sunt prieteni s-au intalnit si cu cativa de pe aici gen belzy, loge deci n-o sa fie niciodata obiectiv. Eu cred ca ar trebui sa te reorientezi catre alt server, oricum kappa nu va mai fi NICIODATA ca in 2008, 2009 crede-ma ca stiu ce spun, stai sa te certi si tu ca fraierul cu ei ca oricum n-ajungi la niciun consens.

Toate bune, ostasii mei!

Ultima editare efectuata de catre damnatu in Lun Aug 20, 2012 12:18 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Hassan
Activ member

MesajSubiect: Re: Ghizmo Daunatoru    Lun Aug 20, 2012 12:15 pm

magnum44 a scris:
Hassane la tine toti sunt codati si suspecti si sfarsesc prin a primi ban de la voi astia care spuneti ca a-ti colonizat sv acum 10 ani de parca pe multi intereseaza asta, dar vreti sa fiti respectati si voi aveti un comportament obraznic si plin de zel, sunteti o adunatura neinspirata pe sv asta de multi ani care continua inca sa dea roade in a umbri jocull pe el si buna desfasurare a lui. Nu ma cred personaj pe aici dar fata de voi astia care nu ezitati nici o secunda sa suferiti de abuz de acces si pe forum prin lingvistica voastra neadecvata chiar nu ma pot compara cu voi astia cu ani in spate de joc veterani de cred, ca totul li-se cuvine si au un comportament ostil. In felul asta o sa ramaneti cu adevarat singuri veterani pe SV.
Pe cat te priveste pe tine Ghizmo nu o sa deschid un alt post special pt tine, nu prea meriti nimic atat tu cat si individu de mai sus, acum o sa spuneti cu toti ca sunt obraznic ca ii spun individu, dar mai mult de atat nu e, la fel si tu. Spui de mine ca am un comportament ca alu TzeTZe...eu zic sa te uiti in toate postariile mele si ale tale si fa o comparatie, dar ma rog tu nu sti ce inseamna o comparatie, de fapt teoria ta e una si buna ban si iarasi ban, iar pe forum sa fi cat se poate de obrasnic pt ca nu poti compune o fraza coerenta cu inteles fiindca nu te duce motorasu. Nu mai face aluzie la mine prinvin tzetze ca lumea stie cine e adevaratu' tzetze si alipitii lui. Mereu trebuie sa inchizi o propozitie ca fraza cum am spus nu te duce intelectu, o incheii prin aceleasi cuvinte " in fata TV-ului o dai in Antena 3 si in OTV si in restu" eu am inteles ca vrei sa pari sarcastic, dar nu prea sti sa folosesti cuvintele, iar din arogant devi propia marionata a cuvintelor tale si cam asta esti si nu te poti schimba, un simplu papusar nu ai ce face resemneaza-te. Cei care pot privi per ansamblu si-au dat seama de mult timp cine are o problema locomotorie si cine nu, tu din nefericire faci parte din acei cu probleme. Restu care sunt mai capabili au renuntat la polemici alti si la accese, dar orbirea pt acces e mare se vede foarte clar la tine si la inca 2-3-4 semeni tai. Salut veteranilor !

Prieten drag care esti, eu numai sunt cum eram o data sa dau ban'uri fara nr. Si cand colonizam eu srv acu cativa ani buni aici u habar nu aveai ce este ala cs, asa ca joaca linistit si termina cu insultele astea de 2 lei aici cu noi ca nu ne impresionezi deloc atat dai dovat numai de injurii si de jignirii atat poate sa proceseze neoronul tau...oricum este ultimu meu raspuns pe tema asta..
Sus In jos
Gizmo
Moderator

MesajSubiect: Re: Ghizmo Daunatoru    Lun Aug 20, 2012 12:26 pm

damnatu a scris:
ghizmo de cand a prins si el cativa codati, acum e cam paranoic sta toata ziua sa faca numai poze/demo. Pe pgl la fel, cred ca face zilnic 2, 3 seturi de poze, asta e el, asa se distreaza... la toti de pe kappa in decursul anilor le-a facut poze, nu cred ca a ratat vreunu.i!
90% din cei carora le fac poze pe pgl nu le pun, pesemne sunt rusinosi, o mare parte din ei sunt clienti vechi banati pe baza de demo. Daca tot iti place sa te bagi macar sa o faci in cunostinta de cauza. Lasa sa fiu eu paranoic atata timp cat imi pune omul poze/demo si sunt in regula i-am spus thx & hf.
In final ca sa intelegi un lucru: stiu foarte bine cu ce nick jucai pe trafic, stiu foarte bine momentul cand Shinny ti-a facut poze si tu le-ai facut pierdute, sunt paranoic eu si in voi urla corectitudinea.
Sus In jos
damnatu
Membru

Numarul mesajelor : 48
Varsta : 27
Localitatea : -
Hobby/Distractii : -
Stare de spirit : -
Data de inscriere : 23/12/2008

MesajSubiect: Re: Ghizmo Daunatoru    Lun Aug 20, 2012 12:51 pm

Eu cand zic ca esti paranoic nu ma crezi. Atunci de ce toate ziua stai si googlesti steamid-uri ca poate, poate. Asa si cu doberman si omu dabia trage din cauza la cum i se misca... Stiu ca ti-e indiferent daca iti scoate adminul de aici, asa ca te mai distrezi si tu, te inteleg.

Hai sa-ti mai lamuresc cateva chestii, ca tot te-a interesat de mine pe trafic si sa nu mori curios (vezi si mai zici ca n-ai idei fixe). De fapt era frate-miu el se juca pe trafic, eu nu ma mai jucam in perioada aia (stie si hassan ca se mai distrau pe idle cand o bana hassan pe anthonya cu adminul cristinei), cam aveam acces la server/admine (idle) facandu-i si lui shinny mod etc (e o alta poveste). Iar el mai glumea cu shinny facandu-si poze unu altuia si nu doar intre ei, glumem batranesti cum se faceau si inainte pe kappa. Pana in ziua aia de care spui tu si i-a spus ca nu-i da pozele (crezand ca glumeste ca si pana atunci), se pare ca tu nu stii ca pana la urma pozele au fost puse pe forum si s-au jucat in continuare (sau cel putin te faci ca nu stii si tu baietas la 30+ ani). Stiu te-nteleg ca ai crezut ca sunt eu, aveand la steam "damnatu" dar na, tu nu esti paranoia am gresit eu.

Hai spor la googlit steamid-uri, sa faci poze/demo si chiar filmulete pe youtube.

Sus In jos
magnum44

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Ghizmo Daunatoru    Lun Aug 20, 2012 6:43 pm

Hassan putin imi pasa mie de ce faceai tu acum cativa ani si cu cine umpleai tu sv sau nu, nu mai se tine cont acum de asa ceva se tine doar de ce faci acum. Si nu sunt obraznic daca ne uitamn mai sus eu nu am intrat in vorba cu tine mai ales in jigniri unde vezi tu jigniri? Nu vreau sa impresionez cum bati tu campi, cum pot juca linistit cand primesc ban degeaba si nu doar eu ci inca 3 perosane cu acces, raspunde tu la asta! Pana acum 5-6 zile imi erai "simpatic" oarecum, dar nu stiu ce s-a aintamplat cu tine de ai inceput sa musit degeaba. Spui ca aduc insulte e bine ca pe astea le vezi dar pe alti cand umplea sv si forumu cu injurii nu le mai vedeai erai imun la ele, iar dintr-o data la mine ai devenit sensibil, daca esti sensibil nu mai intrat pe forum sau pe postarile mele, oricum ai spus numai aberatii nu ai spus nimic legat de cererea in sine. Nu vedeai inainte injuriile pt ca erau alte butoane mai sus de tine.
Orice ai zice damnatule nu o scoti la capat cu asa persoane, nu aici la noi !
Sus In jos
Cristian
Admin server

Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 58
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

MesajSubiect: Re: Ghizmo Daunatoru    Joi Aug 23, 2012 9:09 am

Dupa cum se stie eu joc pe server cu o gramada de nick-uri simple fara sa aiba ideie lumea cine sunt. Banuiesc ca se stie ca cine imi va da ban pe server nu va mai avea admin niciodata pe server. Joc fara STEAM si de pe IP-uri diferite, asa ca sunt greu de depistat. Aviz amatorilor de abuzuri...

Ultima editare efectuata de catre Cristian in Joi Aug 23, 2012 12:00 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://kappa.forumhit.ro
magnum44

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Ghizmo Daunatoru    Joi Aug 23, 2012 11:17 am

Da Cristian, dar pana una alta Ghizmo a dat ban la 4 playeri cu acces nu la niste simpli playeri asta e problema, el de ce face abuz si nu este sanctionat? salut
Sus In jos
SoRiN
Moderator

Numarul mesajelor : 75
Varsta : 28
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : muzik and party all the time
Stare de spirit : Cat se poate de bine
Data de inscriere : 30/03/2012

Foaie de personaj