games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!

Veteranul serverelor de Counter Strike

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectareGAMETRACKERCalendarGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

Distribuiți | 

reclamatie scamosu

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
damnatu
Membru

Sex : masculin
Numarul mesajelor : 48
Varsta : 27
Localitatea : -
Hobby/Distractii : -
Stare de spirit : -
Data de inscriere : 23/12/2008

MesajSubiect: Re: reclamatie scamosu   Sam Aug 04, 2012 10:01 am

Acum ca s-a scos d2x2 si aim va fi server-ul full toata ziua, sper sa prindeti loc...

O sa va urmareasca tzetze toata viata, iar pe urma o sa va bantuie si tot n-o sa scapati de el lol!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
magnum44
Membru exclus din comunitate

Numarul mesajelor : 52
Varsta : 30
Localitatea : Colentina Bucuresti
Hobby/Distractii : altele
Stare de spirit : "si se face mica"
Data de inscriere : 03/08/2012

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: reclamatie scamosu   Sam Aug 04, 2012 11:45 am

Nu prea vad rostul intrebarii si mai ales unde era gluma, de fapt nu era nici o gluma in ce ai spus tu daca era gluma o intelegeam fi sigur!! Sa lasam trecutu de acum 1 an jumate 2 ani legat de ce ai zis tu, subiectu e cald pe alta tema legat de tzetze nu de mine si de alti sa nu facem o trecere la alte subiecte fata de ce avem deocamdata, sa lasam antichitatiile si sa ne ocupam de prezent si poate asa progresam cu ceva, daca ne amintim ce am facut acum 2-3-4 ani nu schimbam cu nimic situatia deci subiectu este strict legat de przent si anume Tzetze!!!
Sus In jos
d0bErMaN
Moderator

Numarul mesajelor : 141
Varsta : 28
Localitatea : TIMISOARA
Hobby/Distractii : F0tb/\L, Counter-Strike, Live my life to the fullest ^^.
Stare de spirit : Always on top of things :))
Data de inscriere : 12/05/2012

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: reclamatie scamosu   Sam Aug 04, 2012 12:52 pm

Cristian a scris:
magnum44 a scris:
am scris mult dar sper sa citesti tot ce am scris ms, noroc !
Pusesem si eu o intrebare. Era o gluma la afirmatia ta ca-i multumesti fratelui (Trenuletul este fratele tau, nu al meu). Nu uita ca ai folosit de multe ori adminul lui pana sa-i schimb pass...

PS
Tzetze a fost dovedit ca a facut abuzuri, fiind acum exclus din comunitate. Si-a pierdut toate drepturile. Nu puteam sa iau masuri doar pe barfe...

tocmai ca intre "barfele" alea cum le spui tu, se ascundea adevarul,
greseala ta daca pot sa zic asa, este ca ai avut prea multa baza in el,
si prea a fost tinut la piept si facut sfant, cand defapt era contrariu.
A fost ca o balanta, unde intr-o parte era EL (sustinut de tine), si in cealalta parte erau majoritatea adminilor,
ti.ai pus mai multa incredere in partea lui, si probabil ai stiut ca avem dreptate noi,
dar tot nu ai tinut cont, si ai ales sa vezi chiar tu cu ochi tai ce fel de om ai avut pe langa tine.
Acuma ca a iesit adevarul la suprafata, poate pe viitor o sa asculti si parerile "altora",
ca totusi, nu suntem aici chiar degeaba, si nimeni nu a venit sa faca galagie moka, cum a facut acel player exclus acuma.

Si inchide si topicul asta (te rog), ca se face prea multa galagie pentru nimic, si oricum e sarit de mult de la subiect.

Sus In jos
Cristian
Admin server

Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 59
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

MesajSubiect: Re: reclamatie scamosu   Sam Aug 04, 2012 1:15 pm

d0bErMaN a scris:
Cristian a scris:
magnum44 a scris:
am scris mult dar sper sa citesti tot ce am scris ms, noroc !
Pusesem si eu o intrebare. Era o gluma la afirmatia ta ca-i multumesti fratelui (Trenuletul este fratele tau, nu al meu). Nu uita ca ai folosit de multe ori adminul lui pana sa-i schimb pass...

PS
Tzetze a fost dovedit ca a facut abuzuri, fiind acum exclus din comunitate. Si-a pierdut toate drepturile. Nu puteam sa iau masuri doar pe barfe...

tocmai ca intre "barfele" alea cum le spui tu, se ascundea adevarul,
greseala ta daca pot sa zic asa, este ca ai avut prea multa baza in el,
si prea a fost tinut la piept si facut sfant, cand defapt era contrariu.
A fost ca o balanta, unde intr-o parte era EL (sustinut de tine), si in cealalta parte erau majoritatea adminilor,
ti.ai pus mai multa incredere in partea lui, si probabil ai stiut ca avem dreptate noi,
dar tot nu ai tinut cont, si ai ales sa vezi chiar tu cu ochi tai ce fel de om ai avut pe langa tine.
Acuma ca a iesit adevarul la suprafata, poate pe viitor o sa asculti si parerile "altora",
ca totusi, nu suntem aici chiar degeaba, si nimeni nu a venit sa faca galagie moka, cum a facut acel player exclus acuma.

Si inchide si topicul asta (te rog), ca se face prea multa galagie pentru nimic, si oricum e sarit de mult de la subiect.

Vad ca incepi sa sari calul. Ce tot ma freci la cap cu tampenia asta? Daca maine vin doi si posteaza ca tu ai facut o aiureala eu trebuie sa te exclud? Nu l-am tinut in brate si te rog termina cu acest subiect pentru ca am sa-l interpretez altfel. Mai bine intra pe server si joaca.

PS
La prima reclamatie la adresa ta vei fi banat o saptamana. Sunt curios ce mai spui dupa aia...
Inchid topicul pentru ca nu mai avem de_dust2x2 sa poata schimba pe ea Scamosu fara sa intrebe pe nimeni.

Vezi profilul utilizatorului http://kappa.forumhit.ro
Hassan
Activ member

Numarul mesajelor : 772
Varsta : 31
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

MesajSubiect: Re: reclamatie scamosu   Dum Aug 05, 2012 8:57 pm

trebuia sa lasi dust2x2...in ak-ul meu.
d0berman, vezi ca te bagi cam mult in seama p-aci in discutii si etc..lasa-o mai usor..
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://steamcommunity.com/groups/kappa
damnatu
Membru

Numarul mesajelor : 48
Localitatea : -
Hobby/Distractii : -
Stare de spirit : -
Data de inscriere : 23/12/2008

MesajSubiect: Re: reclamatie scamosu   Vin Aug 17, 2012 5:54 pm

Bine ca s-a scos d2x2, vad ca acum server-ul e full tot timpul... in semnatura lui cristian Suspect
Sus In jos
Gizmo
Moderator

Numarul mesajelor : 464
Varsta : 32
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

MesajSubiect: Re: reclamatie scamosu   Sam Aug 18, 2012 10:39 am

Si se "umplea" sv cu d2x2 si cand schimbati (culmea) in dust2, dispareau toti. Stiti sa criticati, atata tot.
Sus In jos
VESPASIAN
Membru

Numarul mesajelor : 33
Localitatea : Bucharest
Hobby/Distractii : ajnag nikoms
Data de inscriere : 28/11/2010

MesajSubiect: Re: reclamatie scamosu   Lun Aug 20, 2012 12:24 am

xytoR a scris:

As vrea sa redevina ce a fost odata... acest server, haideti sa ne implicam mai mult, astia care mai suntem....si care, am ramas fideli, chiar si dupa atatia ani.....

Care vreti, faceti si un topic separat daca e, sa nu mai fim off, pe thread-ul altcuiva, si in alta categorie Smile. O zi excelenta.

ar mai fii si alte chestii de facut in reeaducerea kappa pe "standarde inalte"....insa este un prim-pas ce ai spus tu....macar atat sa facem si noi Smile)))...da' la cum se cearta baietii...unu' pleaca,altu' baneaza,una alta....Smile)))
Sus In jos
IoGy
Chief Manager

Numarul mesajelor : 132
Localitatea : Calarasi
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 08/02/2012

MesajSubiect: Re: reclamatie scamosu   Lun Aug 20, 2012 10:25 am

VESPASIAN a scris:
xytoR a scris:

As vrea sa redevina ce a fost odata... acest server, haideti sa ne implicam mai mult, astia care mai suntem....si care, am ramas fideli, chiar si dupa atatia ani.....

Care vreti, faceti si un topic separat daca e, sa nu mai fim off, pe thread-ul altcuiva, si in alta categorie Smile. O zi excelenta.

ar mai fii si alte chestii de facut in reeaducerea kappa pe "standarde inalte"....insa este un prim-pas ce ai spus tu....macar atat sa facem si noi Smile)))...da' la cum se cearta baietii...unu' pleaca,altu' baneaza,una alta....Smile)))

Vespasian, mai intra si la joc, nu sta numai pe forum ! !
Toti "vreti sa faceti treaba", dar nu intra nimeni la joc, sa populati serverul.
Sus In jos
magnum44

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: reclamatie scamosu   Lun Aug 20, 2012 10:54 am

ce treaba sa se mai faca mah pe sv asta cand intra unu ca ghizmo si da ban la 4 admini cu acelasi rand ca al lui!! Si ca nu era de ajuns mai are si aliati !!! De unde atata treaba sa se faca pe sv asta... sunt doua posibilitati : ori plecam cu toti si raman doar veteranii... ori pleaca veteranii si ramanem noi, dar cum veteranii nu concep asa ceva va ramane prima varianta !
Sus In jos
IoGy
Chief Manager

Numarul mesajelor : 132
Localitatea : Calarasi
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 08/02/2012

MesajSubiect: Re: reclamatie scamosu   Lun Aug 20, 2012 11:00 am

magnum44 a scris:
ce treaba sa se mai faca mah pe sv asta cand intra unu ca ghizmo si da ban la 4 admini cu acelasi rand ca al lui!! Si ca nu era de ajuns mai are si aliati !!! De unde atata treaba sa se faca pe sv asta... sunt doua posibilitati : ori plecam cu toti si raman doar veteranii... ori pleaca veteranii si ramanem noi, dar cum veteranii nu concep asa ceva va ramane prima varianta !

Care veterani? hassan, ghizmo(care ii da afara pe toti), gst.......si restu care intra odata pe an
Sus In jos
Gizmo
Moderator

MesajSubiect: Re: reclamatie scamosu   Lun Aug 20, 2012 11:01 am

"voi" sunteti egali cu zero, vorbiti ca sa spuneti si voi ceva dar in esenta nu spuneti nimic. "Voi" si treaba........
Sus In jos
magnum44

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: reclamatie scamosu   Lun Aug 20, 2012 11:11 am

Nu mah, tu erai esenta sv, miezul si inima acestui sv, mai bine te-ai duce pe sv la tine acolo pe teg si restul si ne-ai lasa cu impresiile astea de mare jucator de liga care nu iti face pielea o apa, cu tine se facea treaba pe sv asta cand tu dai ban la toti mai ai putin si iti dai singur ban doar de dragul comenzii si eu care ti-am spsu ca esti bolnav la mansarda dar tu continui sa faci furori cu accesu, daca nu ma insel cred ca suferi si de autism tot ce e posibil.
Sus In jos
Gizmo
Moderator

MesajSubiect: Re: reclamatie scamosu   Lun Aug 20, 2012 11:23 am

Tin sa fac o precizare, hassan e pe teg. Inteleg faptul ca ai specializare in medicina, dar in proctologie.
Sus In jos
magnum44

Foaie de personaj