games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!

Veteranul serverelor de Counter Strike

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectareGAMETRACKERCalendarGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

Distribuiți | 

Sterge

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Sterge    Dum Iul 22, 2012 5:36 pm

Nea Cristi te rog sa-mi stergi accesu de tot si orice urma de el, nu vreau sa-si dea lumea cu parerea nu vreau nimic!!!
Nu pot sa fiu batjocorit de altcineva si mai ales cand iti spun toti admini si ne certam practic cu tine, iar tu nu iei nici o atitudine ba din contra intri si stergi TOPICU deschis de K1m cu postariile noastre si tot ce am scris unde ne plangem toti de un singur si un ratat copil,deja asta spune multe ca se intampla ceva dubios la mijloc si nu mai am degand sa mai imi fac nervi aiurea cu asemenea subiecte cel mai bine ma excluzi pe mine de pe sv de la accese, o sa mai joc cu alte nume subtil poate si aia e.
Nu mai vreau sa vad cum unu singur ne dat o asa mare teroare si culmea acea teroare nu este vazuta si de tine, poate iti face placere sa vezi cum ne injoseste prin postarile lui si prin injuraturile lui acest TzeTze poate pe tine te amuza teribil sa vezi cum isi baga in mamele la toti, pe mine nu ma amuza deloc din contra si sunt foarte suparat pe tine si pe cine mai administreaza aces SV si forum, pt ca permiti sa fim umiliti in asa fel iar unii din noi chiar au facut ceva pt SV, eu unu poate nu am facut dar alti cu siguranta au facut nu vreau sa dau nume, dar ar fi bine sa iei in considerare ce iti spune multimea !!!! O zi buna.
Sus In jos
TrenuletuCuBani
Moderator

Sex : masculin
Numarul mesajelor : 43
Varsta : 30
Localitatea : Bucuresti Colentina
Hobby/Distractii : nimic
Data de inscriere : 29/01/2012

MesajSubiect: Re: Sterge    Dum Iul 22, 2012 5:41 pm

trist ca se intampla asa
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
d0bErMaN
Moderator

Numarul mesajelor : 141
Varsta : 28
Localitatea : TIMISOARA
Hobby/Distractii : F0tb/\L, Counter-Strike, Live my life to the fullest ^^.
Stare de spirit : Always on top of things :))
Data de inscriere : 12/05/2012

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Sterge    Dum Iul 22, 2012 7:40 pm

putin spus trist, e JALNIC.

Poate a fost" implorat" de playerul Tzetze sa stearga tot,
ca fierbea saracul, la cate am scris la adresa lui,
si mai tare fierbea si fierbe ca toate astea sunt chiesti adevarate,
care la un moment dat o sa iasa singure la suprafata.
Si atunci sa vezi...

PS. +1 la sters acces, ca sa nu deschid si eu unul.
scuze de "off topic" fratemiu.
Sus In jos
IoGy
Chief Manager

Numarul mesajelor : 132
Localitatea : Calarasi
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 08/02/2012

MesajSubiect: Re: Sterge    Dum Iul 22, 2012 8:27 pm

nu credeam ca se va intampla asta...
Sus In jos
k1m
Moderator

Numarul mesajelor : 18
Varsta : 35
Localitatea : Brasov
Hobby/Distractii : footbal
Data de inscriere : 07/06/2009

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Sterge    Dum Iul 22, 2012 9:35 pm

No ii dati satisfactie lui tzetze
Sus In jos
d0bErMaN
Moderator

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Sterge    Dum Iul 22, 2012 10:21 pm

Stai linistit ca nu ii da nimeni nici o satisfactie,
oricum nu il incalzeste cu nimic, fi sigur de asta.
Eu mi.am luat singur decizia, nu stau la mijtourile nimanui.
Oricum e adevarat ce a scris si garantez ca asa e si pentru restul.(exclus 1,2).
Acuma ca noi am luat decizia asta, nu e vreun protest sau alte perle,
dar nu se poate sta in felul asta, e prea mare bataia de joc.
Nu plec, nu pleaca, suntem tot aici, "nici o schimbare prea cine stie ce", doar cu "umeri mai liberi".

PS. Macar de cererea asta sa tinta cont "cineva".
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Sterge    Dum Iul 22, 2012 10:26 pm

Nu mai e lupata lu TzeTze de mult defapt nu prea a fost mai deloc, e lupta cu orgoliu lu Cristian si cine mai e la butoane in rest nimic, sau poate o aduce mari beneficii sv-ului si forumului cine stie orcicum nu mai conteaza.TzeTze e doar un pion micut, cum am zis nu mai e lupta lui de mult de la primele postari!!!!
Sus In jos
Gizmo
Moderator

Numarul mesajelor : 463
Varsta : 32
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

MesajSubiect: Re: Sterge    Dum Iul 22, 2012 10:37 pm

Faptul ca nu s-a facut nici macar putina ordine acolo in amaratele alea de harti, sa bage, sa scoata niste harti trebuie sa va dea de gandit ca de sv asta efectiv nu se mai ocupa nimeni cu adevarat. Faptul ca mai face/sterge Cristian cate un acces nu intra la categoria administrare sv.
Pana si pe laleagane exista mai multa coerenta in administrarea unui sv, kappa este mort din 2010, acum a inceput sa miroasa a cadavru.
Treaba cu tzetze este deja o picatura............. lol!
Sus In jos
Cristian
Admin server

Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 58
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

MesajSubiect: Re: Sterge    Lun Iul 23, 2012 8:39 am

Se pare ca multora le lipseste logica. Daca totusi exista ajutati-ma sa inteleg ce trebuia facut in urmatoarele situatii:
1 - Ce trebuia facut cand Tzetze a reclamat abuzul lui has pe server?
2 - Ce trebuia facut cand has m-a amenintat pe forum ca indiferent de ce zic eu, el tot il va bana pe Tzetze?
3 - Ce trebuia sa fac eu cand Tzetze a jignit pe forum pe cativa dintre voi?

PS
De ce credeti ca Tzetze (cu toate ca joaca mereu) nu a primit mai mult decat administrator? Pentru ca are un limbaj infect si nu stie sa fie sociabil! Una e sa vorbesti porcos si alta e sa abuzezi de comenzi... Pana acum nu a reusit nimeni sa-mi arate un exces de comenzi la el. Daca orgoliul vostru e mai mare decat orice explicatie... Cat despre has care plange dupa un slot pe alte servere si care se pare ca a uitat scandalurile pe care le avea cu Fur1a, care e acum se ocupa de TEG...
Astept comentarii cu explicatii logice si bine fundamentate.

Vezi profilul utilizatorului http://kappa.forumhit.ro
has
Moderator

Numarul mesajelor : 236
Varsta : 29
Hobby/Distractii : Alcool mult si plantatul tenisului...
Data de inscriere : 20/02/2009

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Sterge    Lun Iul 23, 2012 9:57 am

ratatul are N reclamatii pe sv , a jucat cu wall , injura in permanenta de placere si tu il tii in contiunuare cu admin.Ce trebuia sa faci cand a jignit pe forum ? Trebuia sa-l banezi cam de acum un an poate si mai mult, nu dupa ce vezi ca urla toata lumea.Cat despre vorbele astea ale tale despre mine ca plang dupa sloturi , abtine-te .Am admine pe vreo 5 sv .Joc o ora ,doua la saptamana si atunci cand vreau sa ma joc ,nu intru in pana mea pe kappa sa ma joc cu tzetze si inca 5 jucatori.
p.s.:Iti cam place sa stergi topicuri si postari.Sterge si adminul meu, insist.
Sus In jos
Gizmo
Moderator

Numarul mesajelor : 463
Varsta : 32
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

MesajSubiect: Re: Sterge    Lun Iul 23, 2012 11:18 am

Cristian a scris:

2 - Ce trebuia facut cand has m-a amenintat pe forum ca indiferent de ce zic eu, el tot il va bana pe Tzetze?

Pe nici un sv/forum comportamentul unuia ca tzetze nu ar fi permis fara sa aiba consecinte: ban sv/forum + acces sters. Repet pe orice sv/ forum genul asta de comportament este banat permanent, doar pe forumul asta este permis asa ceva si dupa ce spurci pe toata lumea primesti un banut de 10 zile pana la referendum, e de ras lol!
Asa ca un mic exemplu: l-am facut taranus pa unul pe forumul pgl si am luat ban 3 zile Twisted Evil Ce ai facut cand tzetze m-a banat pe mine si l-a banat pe gst, stii foarte bine foloseste un alt acces ca sa baneze. Ce mare abuz a facut has? A dat un slay si kick, este de-a dreptul hilara treaba.
Pana la urma Cristian faci ce vrei, eu nu iti tin socoteala cine are acces, de ce are, nu m-a interesat cand jucam aici si aveam acces nu ma intereseaza nici acum cad vizitez doar forumul.........dar nu este corect ce se intampla!

p.s. Daca puteam imi dadeam delete la contul de pe forum.
Sus In jos
k1m
Moderator

Numarul mesajelor : 18
Varsta : 35
Localitatea : Brasov
Hobby/Distractii : footbal
Data de inscriere : 07/06/2009

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Sterge    Lun Iul 23, 2012 11:25 am

Cristian a scris:

PS
De ce credeti ca Tzetze (cu toate ca joaca mereu) nu a primit mai mult decat administrator?
.

administrator cu rcon .. asa a reusit sa ii dea kick lui scamosu Wink si a incercat sa bage higlander Wink ..

doleanta mea este macar sa ii scoti rcon'u ..

PS : si apropo de limbaj .. nici tie nu cred ca ti-ar conveni sa te injure de mama Exclamation
Sus In jos
Rogue
Activ member

Numarul mesajelor : 128
Varsta : 30
Hobby/Distractii : Counter Strike si nervii altora...
Stare de spirit : Jah at my side
Data de inscriere : 05/04/2012

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Sterge    Lun Iul 23, 2012 12:13 pm

Nenea Cristi, daca un om iti zice ca omu e pleava pt server il ignori, dar cand toti adminii incep sa urle si sa renunte la accese, iti dai seama ca s-a nasolit treaba si trebuie facut ceva in privinta asta.

Stau sa ma intreb cum ar fii srv asta fara k1m, gst, Jack, Trenuletu, etc. Nu ar mai intra nimeni. singurul motiv pentru care eu personal intru este sa joc cu acesti oameni cu skill mult peste al meu. Nimeni nu vrea sa joace contra brazilienilor. Si la asta o sa se ajunga, un server "brazilian".

Sorry de off magnum.

P.S : In plus nenea Cristi sa nu mai zic ca omu are acces la orice comanda vrea. orice acces + rcon = god. nu e greu sa scrie admin_rcon banip x.x.x.x
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Sterge    Lun Iul 23, 2012 1:50 pm

Dap initial am vrut sa fie doar o simpla cerere si propunere in care Cristian sa o vada si sa stearaga accesu meu nu mai mult, dar se pare ca a luat o alta intorsatura dar nu e problema de asta suntem familiarizari ca de la un Up sau o reclamatie sa se duca discutia in hau sa nu zic alt fel ca nu e frumos. Dar comcluzia este urmatoare din punctu meu de vedere si anume ca se vrea dovada ca omu face exces de comenzi, pai omu trece la ce stie mai bine la injuraturi astea sunt singurele lui comenzi pt ca este limitat electronic in gandire si plus de asta nu are el acces la comenzi cum trebuie sa dea ban si nu se multumeste doar cu slay / kick si incepe cu ploii de bagare in MAME si in restul Vietatiilor noastre si nu numai !!!!!
Daca avea acces de ban puteam sta linistiti ca primeam cadouri mereu de la el desi a dat si ban pana acum, cum si dupa ce acces a dat ban nu stiu dar stiu sigur ca facut asta, cat despre dovada clara inca mai alerga sa il prindem in flagrant in afara ca ne injura pe unde ne prinde se vrea si dovada de exces de acces pt ca altfel ne da in judecata asta la CEDO-Strasbourg si ii da castig de cauza si atunci va trebui sa ii dam passu la Rcon-u sv-ului si poate sa ii dam fiecare cate o mama sau o ruda ceva pe seara pt a nu-l mania...pana atunci doar asta:
Pistol
--=NiKiToS=-- (109.185.30.25:17734) trying to connect
TzeTze : ba esti spart
Aletta : vezi cum vb
ADMIN Command: TzeTze used command admin_Llama Aletta
ADMIN Command: TzeTze used command admin_slay Llama
ADMIN Command: TzeTze used command admin_slay Aletta
ADMIN Command: magnum44 used command admin_rcon admin_ignorreimmunity 1
Pistol
magnum44 is joining the Counter-Terrorist force
Pistol
*** --=NiKiToS=-- killed LeOgAn'' with a headshot from ak47 ***
] admin_rcon admin_ignoreimmunity 0
ADMIN Command: TzeTze used command admin_kick magnum44
*** --=NiKiToS=-- killed OaSeA with a headshot from ak47 ***
--=NiKiToS=-- killed marilia__LEGALIZE JA__sp with ak47
] admin_rcon admin_hi

bnd (RADIO): Fire in the hole!
*** VESPASIAN killed IoGy with a headshot from awp ***
TzeTze : marsh ma lake cu pedale, nu cauta anturaj cu mine

Alexutza killed Ak-47 with ak47
kox killed Alexutza with awp
bnd killed VESPASIAN with ak47
IoGy (RADIO): Fire in the hole!
TzeTze killed bnd with awp
bnd (RADIO): Fire in the ho
O mica dovada la ce am spus eu si restul baietiilor care sunt de aceeasi parere cu mine, dar topicul asta nu era dovada pt TzeTze...Deci sa revenim vreau sa imi fie sters ORICE ACCES fara drept de recuperare, asta e decizia mea si vreau sa se tina cont de ea nu am nevoie de acces atat timp cat are acces si acest specimen iar comenziile si accesele noastre pt el nu sunt valabile in cazul asta vreau sa imi fie sters accesu, daca nu lui macar mie !!!
Sus In jos
Cristian
Admin server

MesajSubiect: Re: Sterge    Mar Iul 24, 2012 12:50 pm

Ghizmo a scris:
Cristian a scris:

Pe nici un sv/forum comportamentul unuia ca tzetze nu ar fi permis fara sa aiba consecinte: ban sv/forum + acces sters. Repet pe orice sv/ forum genul asta de comportament este banat permanent, doar pe forumul asta este permis asa ceva si dupa ce spurci pe toata lumea primesti un banut de 10 zile pana la referendum, e de ras lol!
Asa ca un mic exemplu: l-am facut taranus pa unul pe forumul pgl si am luat ban 3 zile Twisted Evil Ce ai facut cand tzetze m-a banat pe mine si l-a banat pe gst, stii foarte bine foloseste un alt acces ca sa baneze. Ce mare abuz a facut has? A dat un slay si kick, este de-a dreptul hilara treaba.
Pana la urma Cristian faci ce vrei, eu nu iti tin socoteala cine are acces, de ce are, nu m-a interesat cand jucam aici si aveam acces nu ma intereseaza nici acum cad vizitez doar forumul.........dar nu este corect ce se intampla!

p.s. Daca puteam imi dadeam delete la contul de pe forum.
Ghizmo esti foarte activ pe forum dar pe server nu te-am mai vazut. Nu esti impatial si judeci gresit ce s-a intamplat. Am sa-ti repet:
- has a fost retrogradat pentru ca M-A SFIDAT PE MINE cand a afirmat ca nu-l interesaza ce zic eu si el va bana in continuare.
- Tzetze a fost banat pe forum pentru ca l-am avertizat ca daca mai jigneste pe cineva va ramane pe afara. A jignit...
Asta e toata problema. Ce a facut in trecut pe server e alta poveste care poate fi trata separat... Pe acel topic judecam o reclamatie a lui Tzetze fata de has. Nu le amestecati!

PS
Rog anumiti membrii a se abtine la anumite comentarii la adresa mea...

has
Moderator

Numarul mesajelor : 236
Varsta : 29
Hobby/Distractii : Alcool mult si plantatul tenisului...
Data de inscriere : 20/02/2009

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Sterge    Mar Iul 24, 2012 4:15 pm

Nu ma mai sanctiona , sterge-ma dupa lista.Asta in primul rand.
PULICA FRANARU TZETE sange LA TAVA are N reclamatii si cu toate astea nu pe mine ci pe toti cei care au facut reclamatii i-ai sfidat in toata regula , deci nu-mi vorbi de sfidari ca nu e vreo piesa de teatru.Si repet, STERGE adminul si cacatu asta de scrie moderator pe forum.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Sterge    Mar Iul 24, 2012 4:27 pm

Asta spun si eu nu mai e vorba de sfidare ca ne-a sfidat de tot asta pe toti si ne-a terorizat si eu unu nu mai vreau sa fiu in aceeasi echipa cu asa personaj mitologic si sacru de pe acest sv si forum chiar nu mai imi face placere sa am acces pe sv atat timp cat stiu ca am in echipa de admini un as comportament care ne baga cate ceva mereu in familii si nu numai, sincer chiar imi doresc cand incerc sa mai dau o postare sa nu mai pot din simplu fapt ca mi-sa sters orice acces pe sv si forum. Nu mai vreau alte pareri nu mai vreau alte certuri si deovezi nu mai vreau nimic vreau doar sa mi se stearga orice acces atat. TE ROG STERGE ORICE URMA DUPA SV SI FORMU !!!! MS
Sus In jos
Cristian
Admin server

MesajSubiect: Re: Sterge    Mar Iul 24, 2012 8:40 pm

magnum44 a scris:
Asta spun si eu nu mai e vorba de sfidare ca ne-a sfidat de tot asta pe toti si ne-a terorizat si eu unu nu mai vreau sa fiu in aceeasi echipa cu asa personaj mitologic si sacru de pe acest sv si forum chiar nu mai imi face placere sa am acces pe sv atat timp cat stiu ca am in echipa de admini un as comportament care ne baga cate ceva mereu in familii si nu numai, sincer chiar imi doresc cand incerc sa mai dau o postare sa nu mai pot din simplu fapt ca mi-sa sters orice acces pe sv si forum. Nu mai vreau alte pareri nu mai vreau alte certuri si deovezi nu mai vreau nimic vreau doar sa mi se stearga orice acces atat. TE ROG STERGE ORICE URMA DUPA SV SI FORMU !!!! MS
OK

Tzetze
Activ member

Numarul mesajelor : 207
Varsta : 31
Localitatea : .
Hobby/Distractii : Pescuit, Masini, Pariuri Sportive, etc
Data de inscriere : 05/02/2012

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Sterge    Lun Iul 30, 2012 11:13 am

CRISTIAN, UITA-TE SI TU LA MAIMUTOIII ASTIA CUM CAUTA DISCUTII CU MINE SI CUM NU-SI VAD DE TREABA, IAR APOI ZICI CA I-AM JIGNIT. ITI DAI SEAMA??? CE LE-AM FACUT...? PAI CUM SA NU`I JIGNESTI? UITA-TE CA EU NU AM MAI SCRIS NIMIC SI CUM CAUTA RACA LA ADRESA MEA. OBSERVI, DA? BAN AM PRIMIT ORICUM DEGEABA, DOAR PENTRU FAPTUL CA I-AM ZIS LU` ALA MAIMUTOI? ORICUM CHIAR ESTE ! SI DEGEABA ZICI TU CA AM COMPORTAMNET PORCOS CA NU ESTE DELOC ASA. CEL PUTIN PE SERVER STII CA NU SE INTAMPLA ASTA IAR AICI, CAND ALTII MA INSULTA SAU MA PROVOACA, DOAR N-AI VREA SA-I APLAUD SI SA-I FELICIT. AR FI CULMEA. UITA-TE CE OFTICATI SUNT. PE TOATE TOPICURILE ! DECI SE VEDE CLAR CA NU I-AM MAI BAGAT IN SEAMA SAU CEVA. UITA-TE CATA ZARVA AU FACUT. SI STII CINE? AIA CARE JOACA 10 MINUTE PE SERVER LA 3 SAPTAMANI. TI-AM MAI ZIS NU MA INTERESEAZA NIMENI, INTRU PE SERVER SI ATAT. DAR POTOLESTE LATRAII ASTIA CARE CAUTA CERTURI, ETC. VEZI BINE CA EI PROVOACA TAM-TAMUL, NU EU !
Sus In jos
d0bErMaN
Moderator

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Sterge    Lun Iul 30, 2012 12:39 pm

Era de asteptat sa-ti faci o astfel de intrare,
profiti de "bunătatea" pe care "inca" ti-o ofera Cristian.

PS. Felicitari, Cristian !

Sus In jos
Tzetze
Activ member

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Sterge    Lun Iul 30, 2012 2:04 pm

moldoveanule te-am bagat eu cumva in seama ? ori te crezi la timisoara aici? eu vad ca tot cautati anturaje sau prietenii cu mine insa eu nu am placerea asta. ce e greu de priceput? va dati destepti dar nu pricepeti un lucru simplu. evitati-ma !
Sus In jos
d0bErMaN
Moderator

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Sterge    Lun Iul 30, 2012 3:45 pm

Habar nu ai sa te exprimi, lasa-ne...
Nimeni nu cauta nimic cu tine, e exact invers, dar tu pricepi mai tarziu.
Tu si umbra ta, ce mai cautati anturaje si prietenii, in rest e liniste.

Inchide.
Sus In jos
Cristian
Admin server

MesajSubiect: Re: Sterge    Lun Iul 30, 2012 6:28 pm

Tzetze a scris:
CRISTIAN, UITA-TE SI TU LA MAIMUTOIII ASTIA CUM CAUTA DISCUTII CU MINE SI CUM NU-SI VAD DE TREABA, IAR APOI ZICI CA I-AM JIGNIT. ITI DAI SEAMA??? CE LE-AM FACUT...? PAI CUM SA NU`I JIGNESTI? UITA-TE CA EU NU AM MAI SCRIS NIMIC SI CUM CAUTA RACA LA ADRESA MEA. OBSERVI, DA? BAN AM PRIMIT ORICUM DEGEABA, DOAR PENTRU FAPTUL CA I-AM ZIS LU` ALA MAIMUTOI? ORICUM CHIAR ESTE ! SI DEGEABA ZICI TU CA AM COMPORTAMNET PORCOS CA NU ESTE DELOC ASA. CEL PUTIN PE SERVER STII CA NU SE INTAMPLA ASTA IAR AICI, CAND ALTII MA INSULTA SAU MA PROVOACA, DOAR N-AI VREA SA-I APLAUD SI SA-I FELICIT. AR FI CULMEA. UITA-TE CE OFTICATI SUNT. PE TOATE TOPICURILE ! DECI SE VEDE CLAR CA NU I-AM MAI BAGAT IN SEAMA SAU CEVA. UITA-TE CATA ZARVA AU FACUT. SI STII CINE? AIA CARE JOACA 10 MINUTE PE SERVER LA 3 SAPTAMANI. TI-AM MAI ZIS NU MA INTERESEAZA NIMENI, INTRU PE SERVER SI ATAT. DAR POTOLESTE LATRAII ASTIA CARE CAUTA CERTURI, ETC. VEZI BINE CA EI PROVOACA TAM-TAMUL, NU EU !
Se pare ca nu te vindeci. Ti-ai luat ban pe forum exact pentru eticheta de maimutoi pusa unor membrii ai forumului si vad ca nu ai invatat nimic din asta. Speram sa revii si sa avem cu totii o dezbatere logica si de bun simt referitoare la comportamentul tau nefiresc. Chiar ai o problema de care nu esti constient. Nu stiu in viata reala cum interactionezi cu cei din jurul tau dar aici esti incompatibil cu membrii comunitatii. M-ai dezamagit si ai incalcat in picioare sansa oferita de noi de a te reintegra. Te invit sa parasesti singur comunitatea, asta sa nu fiu nevoit sa-ti banez definitiv contul. Nu-mi raspunde...

Ultima editare efectuata de catre Cristian in Mar Iul 31, 2012 6:38 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Tzetze
Activ member

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Sterge    Lun Iul 30, 2012 7:49 pm

extraordinar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! iti dai seama ce tragedie!!!!!!!!!!!!!! nu stiu ce tot vezi tu asa porcos daca ai spui lu` unu "da-te mai incolo" ...nu sunt pocait si nici un mosneag din ala de 89 de ani! in plus..suntem intr-o alta generatie fata de cea comunista, ce dreaq...si spui ca eu nu sunt eu constient ca le-am spus maimutoi unor maimutoi care nu isi vad de treaba lor si tot cauta discutii cu mine!! am fost banat sa numai scriu nimic pe aici si uita-te cat tam-tam au facut ei! fara ca eu sa zic ceva! tine minte asta! uita-te cate insulte am primit! asa ca nu imi zice mie, zi-le lor. cum intratm pe server imi dadeau ban maimutoii astia! stii?? profitau ca nu puteam reclama aici pe forum! si am dovezi, am salvat. daca vrei, iti pot arata! asa ca lasa-ma cu astia de joaca 5 minute pe server si gata se agita pe aici degeaba. si asa le e indiferent de ce se itnampla. ei joaca pe alte servere! toti care latra aiurea... faci cum crezi oricum.
Sus In jos
SoRiN
Moderator

Numarul mesajelor : 75
Hobby/Distractii : muzik and party all the time
Stare de spirit : Cat se poate de bine
Data de inscriere : 30/03/2012

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Sterge    Lun Iul 30, 2012 10:46 pm

Esti Pa omule , revinoti la realitate , poate pe viitor..
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Sterge    

Sus In jos

Sterge
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Propuneri-
Mergi direct la: