games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!

Veteranul serverelor de Counter Strike

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectareGAMETRACKERCalendarGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

Distribuiți | 

UP !!!

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Tzetze
Activ member

Sex : masculin
Numarul mesajelor : 207
Varsta : 32
Localitatea : .
Hobby/Distractii : Pescuit, Masini, Pariuri Sportive, etc
Data de inscriere : 05/02/2012

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: UP !!!   Dum Iul 08, 2012 11:02 pm

pai o sa ramai fara admin daca dai ban altor admini. si mai ales tu care joci 10minute la 5 saptamani...si fara exagerare. sa verifice cristian si imi va da dreptate...tu te gasesti sa imi dai ban mie care am timpul jucat cat tine, magnum si mormolocul ala de deme la un loc? ai ma... dulgherule..? nu crezi ca ne tragem de perciuni?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
deme
Membru

Numarul mesajelor : 43
Varsta : 29
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Fotbalul
Data de inscriere : 30/03/2012

MesajSubiect: Re: UP !!!   Dum Iul 08, 2012 11:17 pm

ba da mai taci in raposati tai de rupt ca iar miai stricat topicu daias la mwe lu mama ta...so futem toata gama kappa ...sai dam anal adanc lu mami tau...Smile)))) te distrezi cu noi? sa vezi ce te mai distrezi cand o sa ai ban pe formu fmm in gat de sarac .!
Sus In jos
Hassan
Activ member

Numarul mesajelor : 772
Varsta : 31
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

MesajSubiect: Re: UP !!!   Dum Iul 08, 2012 11:21 pm

Hai ca deja ati dat'o in prea mult in offtopic.
O sa vada Cristian ce si cum in privinta la cererea de upgrade.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://steamcommunity.com/groups/kappa
Cristian
Admin server

Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 59
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

MesajSubiect: Re: UP !!!   Mar Iul 10, 2012 8:14 am

deme a scris:
ba da mai taci in raposati tai de rupt ca iar miai stricat topicu daias la mwe lu mama ta...so futem toata gama kappa ...sai dam anal adanc lu mami tau...Smile)))) te distrezi cu noi? sa vezi ce te mai distrezi cand o sa ai ban pe formu fmm in gat de sarac .!
deme, forumul autocenzureaza, dar eu stiu ce ai scris de fapt. Ar trebui sa-ti fie jena pentru cuvintele postate! Daca pe Tzetze atat il duce mintea sa spuna, o face pe pielea lui ramanand pe vecie la accesul pe care il are acum fara sperante de up. Tu chiar ma dezamagesti rau de tot...

Vezi profilul utilizatorului http://kappa.forumhit.ro
deme
Membru

MesajSubiect: Re: UP !!!   Mar Iul 10, 2012 8:51 am

am inteles am gresit ca iam raspuns asa dar nu inteleg de ce imi strica el mie Topicul..e a 2a oara care o face si nu se ia nici un fel de masura am inteles fiecare isi pune parerea dar doar parerea si atat nu treb sa comentezi...cum o face el la fie care in parte...chiar nu am putut sa ma abtin nea Cristi trebuie sa recunosc imi cer scuze la tine ...
Sus In jos
Tzetze
Activ member

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: UP !!!   Mar Iul 10, 2012 10:28 am

cristian...nu se compara spusele lui cu spusele mele! uita-te de la inceput cine a inceput sa injure ca un retardat! acuma ca zicem cate una...oricare, am mai spus doar nu suntem preoti sau la biserici aici...ce dreaq. dar eu nu vad ca aici pe pagina asta am spus eu ceea ce a spus el ! tocmai...am vb calm si explicit... dc nu ar merita moderator. UITA-TE PUTIN IN CATE PROPOZITI AM INJURAT EU CUM A INJURAT EL SI UITA-TE SI IN PROPOZITIILE LUI SA VEZI CA LA FIECARE VORBEA FOARTE INFECT! deci nu e chiar asa.... si am si dreptate. pai ce dreaq... el joaca de ieri, alaltaieri si gata vrea moderator. oricum si pe cel care il are e destul zic eu. si altii care au timpuri record pe server, am dat si mai sus exemple... au un administrator sau nimic. si e alegerea ta daca nu imi maresti adminul... pana la urma mai sunt atatea servere de cs, nu e o problema asta. da-i lu asta moderator si la altii god si care joaca...nu stiu cand! ca sunt unii care nu i-am vazut decat odata pe server! crede-ma.. ! numai vreau sa dau nume, desii as avea foarte multe pentru ca vor apaea iar discutii si multi sunt ofticati, ai supara adevarul. daca ai zici lu unu o prostie sau "da-te mai incolo" gata... iti dai seama ce tragedie am facut. si spun asta ca ai spus ca raman pe vecie la administratorul ala... asta e, treaba ta. cum crezi... salut !
Sus In jos
deme
Membru

MesajSubiect: Re: UP !!!   Mar Iul 10, 2012 11:28 am

bai baiatule eu nu inteleg de ce te intereseaza pe tine de cand joc eu pe sv daca lumea ma accepta asa cum sunt eu si tie iti da cu JET...sunt alti care au 130 de ore si au Mod si tu imi zici mie ca joc de putin timp pe sv pai cand jucam eu pe kappa tu nici nu stiai ce e ala cs bai baiatule...Si nu inteleg de ce trebuie sa comentezi tu asa mult cand se face o cerere de UP tu tre comentezi cel mai mult...sa facut o cerere da frate iti dai cu parerea ce si cum.. odata si ATAT nu tre sa strici tu topicu la om..ca e a 2 oara care se intampla asta...
Sus In jos
Tzetze
Activ member

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: UP !!!   Mar Iul 10, 2012 11:35 am

o sa te caut eu prin bucuresti sa iti scot smecheria din cap. va fi greu dar sper sa reusec. sa vedem daca si fata in fata mai imi spui ce mi-ai spus pe forum. atunci sa vad. nu asa virtual in fata unui calculator. te asigur ca te spulber. intai sa dau de tine si o sa vezi daca ce am spus am mintit cu ceva. numai stau sa sa imi fac de lucru cu tine, am avut ce am avut de zis.
Sus In jos
deme
Membru

MesajSubiect: Re: UP !!!   Mar Iul 10, 2012 11:41 am

Tzetze a scris:
o sa te caut eu prin bucuresti sa iti scot smecheria din cap. va fi greu dar sper sa reusec. sa vedem daca si fata in fata mai imi spui ce mi-ai spus pe forum. atunci sa vad. nu asa virtual in fata unui calculator. te asigur ca te spulber. intai sa dau de tine si o sa vezi daca ce am spus am mintit cu ceva. numai stau sa sa imi fac de lucru cu tine, am avut ce am avut de zis.

ce pot sa mai zic acuma ...spuneti voi ??? HAHAHAHAHAAHAA =)))))))))))))))) te astept cu ce mai mare placere moldovene
Sus In jos
Gizmo
Moderator

Numarul mesajelor : 464
Varsta : 33
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

MesajSubiect: Re: UP !!!   Mar Iul 10, 2012 12:01 pm

Tzetze a scris:
Carnat trist, tu nu ai tupeu sa iesi la interval asa intre ploiesteni si tot tu o dai in amenintari din fata calculatorului, cacamas pa fata ta de slabanog, la fel te dadeai smardoi cand faceai pe musca cuceritoare cu baby pe mess, cand te-a luat Flipper la intrebari ai dat-o la intors si ii cereai ajutorul lui mrp - stan si bran.
Acum stiu cine esti, am avut timp sa ma interesez de tine, un rahat de 2 lei, stiu de asemenea ca fratele lui loge (fost owner pe traficzone) te-a jucat in picioare, apropo sunt prieten cu loge, tzetze zis nicu gheara este de fapt un fatalau.
Sunt din Bariera Bucuresti asa ca la mine nu e loc de intrare cu amicul tau gen mrp lol!
Asa ca fraiere nu o sa stii cine, unde si cand o sa te loveasca dar pana atunci poti sa ameninti lumea in continuare pe...........forum.
Sus In jos
Tzetze
Activ member

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: UP !!!   Mar Iul 10, 2012 3:14 pm

ahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa marsh ma in mm cu mrpu tau si cu balivernele scoase de tine. cine pm e loge si cand m-a jucat pe mine el in picioare ma sclavule ?? sau mrp cine e??? nu stiu, n-am auzit... da-te in mm , te vezi arnold, suferi de muschi pisam-as pe tine si pe muschii tai de retardat. care e ma ala loge? sa te slbz in gura si pe tine si pe loge si pe toata rasa voastra! ce minciuni infecte...arata si mie o poza sa vad. o dovada ceva,c at de mica. du-te dreaq de mancator de kkt. unde e moderatorul tau ma ca sa mai modifici ce scriu altii aici? ia mai modifica acuma! marsh in mm pe serverul tau pgl. numai canta cu acordeonul pe aici, tigan fraier din bariera. da stai ca uitasem ca nu trebuie sa bag in seama spusele unor ratati. ZI MIE UNDE TE GASESC IN BARIERA? ZI-MI LOC EXACT.
Sus In jos
Gizmo
Moderator

MesajSubiect: Re: UP !!!   Mar Iul 10, 2012 3:47 pm

taci in mor.tii ma.tii de sarman, nicu ghiara unde era, oligofren epileptic ce esti, dai din cap la fiecare hop
Sus In jos
deme
Membru

MesajSubiect: Re: UP !!!   Mar Iul 10, 2012 4:03 pm

Tzetze a scris:
ahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa marsh ma in mm cu mrpu tau si cu balivernele scoase de tine. cine pm e loge si cand m-a jucat pe mine el in picioare ma sclavule ?? sau mrp cine e??? nu stiu, n-am auzit... da-te in mm , te vezi arnold, suferi de muschi pisam-as pe tine si pe muschii tai de retardat. care e ma ala loge? sa te slbz in gura si pe tine si pe loge si pe toata rasa voastra! ce minciuni infecte...arata si mie o poza sa vad. o dovada ceva,c at de mica. du-te dreaq de mancator de kkt. unde e moderatorul tau ma ca sa mai modifici ce scriu altii aici? ia mai modifica acuma! marsh in mm pe serverul tau pgl. numai canta cu acordeonul pe aici, tigan fraier din bariera. da stai ca uitasem ca nu trebuie sa bag in seama spusele unor ratati. ZI MIE UNDE TE GASESC IN BARIERA? ZI-MI LOC EXACT.

utie dovada cum vorbeste nea Cristi....si mai e si topic facut de UP....!!! decizia.?? primesc moderator ???
Sus In jos
has
Moderator

Numarul mesajelor : 236
Varsta : 30
Hobby/Distractii : Alcool mult si plantatul tenisului...
Data de inscriere : 20/02/2009

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: UP !!!   Mar Iul 10, 2012 4:14 pm

Tzetze a scris:
vin si eu pupatia-si m0rt!! tai de rupt sa vezi ce te calc in picioare , sa zici cand vii ruptule.
Sus In jos
gst
Moderator

Numarul mesajelor : 130
Varsta : 34
Hobby/Distractii : Call of Duty
Stare de spirit : zZzZz
Data de inscriere : 25/04/2012

MesajSubiect: Re: UP !!!   Mar Iul 10, 2012 10:50 pm

cap de dop.. uite.. imi iau eu o zi libera de la mine de la munca.. si ma intalnesc si eu cu baietii... sa ne vedem toti... dar ptr tine.... veniti multi ploiesteni...

has
Moderator

Numarul mesajelor : 236
Varsta : 30
Hobby/Distractii : Alcool mult si plantatul tenisului...
Data de inscriere : 20/02/2009

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: UP !!!   Mier Iul 11, 2012 12:12 am

gst a scris:
cap de dop.. uite.. imi iau eu o zi libera de la mine de la munca.. si ma intalnesc si eu cu baietii... sa ne vedem toti... dar ptr tine.... veniti multi ploiesteni...
n-ai ce sa faci cu asta , in primul rand in jur de 18 ani , n-are 26 cum minte el la profil , in al 2 lea rand ne dadea adresa daca exista cumva ca persoana.Ce este cel mai frustrant , este ca Criistian ne ia la misto tinandu-l pe ruptul asta pe forum/sv .
Sus In jos
Tzetze
Activ member

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: UP !!!   Mier Iul 11, 2012 1:06 am

=))))) ce ortaci... lol! rad de mor... has sinucide-te, un sfat prietenesc! iar tu gst da-i drumu la munca ca te da sefu afara si numai ai ce manca! anjagat comunist ce esti. ma screm pe tine si pe baietii tai si cu tot cu cine vii tu. bugetar de 700 lei lunar... tu lipseai al dreaq sa vorbesti. nu o sa ai ce sa imi faci toata viata ta tu personal. nu cu altii 100 sau ce mai latrii tuacolo... insa as vrea sa "ma bati" dar sa ma bati nu asa... ma crezi ca as sta? doar am cunostinte foarte apropiate la tribunal sa nu zic neam... si ti-as putea cere vreo 4-5 mii ...ce zici? te risti? tu si cu care mai ziceai. abia astept. iar daca veniti multi cum spuneai e si mai bine! iti dai seama cat pot castiga???? e super bine. treci la treaba ! apoi voi trece si eu ! CINE RADE LA URMA RADE MAI BINE... cam asa e si aici, ceva de genul. m-am gandit mai bine si asta ar fi cea mai potrivita solutie. mi-as luat o suma buna de bani degeaba. pe o bataie... Smile)) gascanule...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: UP !!!   Mier Iul 11, 2012 3:26 am

Tzetze daca vi pe aici sa treci si pe la mine mancatias sa stam la o samanta lejer, poate ne intovarasim.
Sos. Colentina nr. 56, bl. 100, sc. B, et. 3, Ap. 78, sector 2 Bucuresti, iti dau si nr de tel pe privat daca vrei, cand ajungi suni sau dai bip si te sun eu. Hai te-am pupat. Nb
Sus In jos
deme
Membru

MesajSubiect: Re: UP !!!   Mier Iul 11, 2012 6:38 am

astept sa sa puna... in aplicatie decizia ca deja sa dat in offtopic...!!!
Sus In jos
Gizmo
Moderator

MesajSubiect: Re: UP !!!   Mier Iul 11, 2012 7:39 am

dai omului ce are nevoie acolo Cristiane, a primit pro de la toata lumea, joaca pe sv constant, are steam si isi vede de treaba lui, a trebuit sa posteze cacatul asta de 2 lui zis tzetze ca sa ii strice topicul omului si sa il provoace......
Sus In jos
gst
Moderator

MesajSubiect: Re: UP !!!   Mier Iul 11, 2012 8:41 am

@tzetze eu am salariu cam 5800 de lei pe luna. rupt de foame ce esti... am pe luna mai mult decat toata familia ta de retardati lesinati de foame care stati intr-o garsoniera mizerabila, plina de igrasie. dar tu iti doresti sa fii baiatu "rau" si ti-o arzi nasol. tu intrii doar atunci cand nu e nimeni acasa, ca sa poti injura. reiau ideea de acum ceva timp. copil retardat si fara viitor. stai acasa pe banii lu mama ta si a lu tatal tau si suferi pe burta goala aici. ti-a pus magnum adresa lui. eu stau pe langa el ..oarecum o sa-i dau nr meu si cand te hotarasti sa vii sa ma sune si pe mine si ajung imediat. a si btw ... doar telefonul meu costa cat mancarea si intretinerea ta pe vreo 5 luni. asa ca nu te baga in seama cu banii cu mine lesinat fraier!

Cristian
Admin server

Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 59
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

MesajSubiect: Re: UP !!!   Mier Iul 11, 2012 6:39 pm

Ghizmo a scris:
dai omului ce are nevoie acolo Cristiane, a primit pro de la toata lumea, joaca pe sv constant, are steam si isi vede de treaba lui, a trebuit sa posteze cacatul asta de 2 lui zis tzetze ca sa ii strice topicul omului si sa il provoace......
I-am dat mai, dar el nu stie....

Vezi profilul utilizatorului http://kappa.forumhit.ro
deme
Membru

MesajSubiect: Re: UP !!!   Mier Iul 11, 2012 7:52 pm

Ms frumos !
Sus In jos
gst
Moderator

MesajSubiect: Re: UP !!!   Joi Iul 12, 2012 9:07 am

@tzetze din lachete electronic o dai in lege.

on topic . s-a rezolvat . n-o mai lungim aiurea ca vad ca tzetze are chef smardoiala nasoala

TOPIC LOCKED

Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: UP !!!   

Sus In jos

UP !!!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Cereri upgrade admin-
Mergi direct la: