games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!

Veteranul serverelor de Counter Strike

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectareGAMETRACKERCalendarGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

Distribuiți | 

ptr dude caposul !

In jos 
AutorMesaj
pN0
VIP

Sex : masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 27
Localitatea : Iasi
Hobby/Distractii : cs/ femeile:)
Stare de spirit : high
Data de inscriere : 07/03/2009

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: ptr dude caposul !   Dum Iun 21, 2009 11:16 pm

http://img26.imageshack.us/gal.php?g=deinferno0000 p.s sper k sunt puse bn , e prima oara cand pun poze p forum
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Dude
New Member

Numarul mesajelor : 7
Varsta : 31
Localitatea : Tg-Jiu
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 30/12/2008

MesajSubiect: hi   Dum Iun 21, 2009 11:25 pm

Nu ma fa capos ca nu sunt, numai ca nu-mi pierd timpul cu cine nu trebuie.

Pozele eu nu le pot lua, mai incearca o data. (This Gallery could not be found. Please visit ImageShack tocreate your own Gallery!)

Din link eu observ ca e o singura poza: http://img26.imageshack.us/gal.php?g=deinferno0000 , sau e arhiva? Oricum ar fi sunt 4 poze nu una asa ca astept toate 4, una doua dau pe langa ca nu stau toata ziua sa folosesc adminul cu fel de fel de comenzi si ma misc mai greu dar 1-2 tot trebuie sa indice ceva. Daca nu, repet, sa mi se scada accesul pentru incompetenta.

Aveti grija la limbaj ca eu nu v-am si nu va caracterizez in niciun fel, daca am bun simt si vorbesc cu majoritatea de pe server nu inseamna ca suntem prieteni la catarama, ca n-am mers la femei, nu ne-am imbatat si nici nu ne-am facut praf impreuna.

Salut,
Sus In jos
pN0
VIP

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: ptr dude caposul !   Dum Iun 21, 2009 11:32 pm

mie omul mia dat 3 poze si 3 leam postat aq am dat si eu click si vad k nu merge linku nuj ce slbz are...am pozele in calc... si scuze k ti-am zis asa duar k nu vad rostul cu postatul p forum atata tot....
Sus In jos
pN0
VIP

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: ptr dude caposul !   Dum Iun 21, 2009 11:59 pm

dude incearca sa te uiti aici vz k ultima poza am postato d 2 ori din greseala http://img3.imageshack.us/gal.php?g=deinferno0000u.png (scuze inca odata ptr adresare b0$$)
Sus In jos
Dude
New Member

Numarul mesajelor : 7
Varsta : 31
Localitatea : Tg-Jiu
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 30/12/2008

MesajSubiect: Re: ptr dude caposul !   Lun Iun 22, 2009 12:24 am

Din punctul meu de vedere din pozele astea nu reiese ca ar avea ceva.

Acum, eu nu stiu cu modificatul cum se lucreaza si daca merge dar eu tin minte destul de bine ca i-am facut pozele inainte sa sara din casa cand a dat 2 headshot-uri in casa si apoi inca 2 heardshoturi nisip.

Ce vad eu pe poze, e de-abea dupa, nu cred ca exista delay la snapshot, in schimb stiu sigur ca exista Print Screen. Astfel ar fi putut prinde si cele 2 comenzi ale mele de execall in poza. Ghinionul lui, din punctul meu de vedere, este ca au fost 4 snapshoturi si nu doua.

Vreau o poza cu 2 x Dude used command admin_execclient KicKz0r [DauMagie] inainte de aceste actiuni pe care le face jucatorul in pozele de mai sus. Pozele prezentate sunt cu cele doua de dupa, care, repet, ar fi putut fi facute destul de usor cu Print Screen si sa prinda si comenzile.

PS: Cat mi-as dori sa nu mai fie cu poze si sa aibe acces 10 oameni capabili pe server, restul doar sa schimbe harta/imunitate/slot conectare, ca greu, foarte greu se mai intelege lumea cu voi.

Daca mai dai reply, sa aduci si pozele acelea doua, daca nu, nu te mai osteni degeaba pentru cunostiintele tale.

Vreau sa ma joc, imi place sa ma joc, dar sa va fereasca Dumnezeu sa mi se puna pata sa intru in toti helperii/moderatorii/adminii care va stiti cu musca pe caciula. De stiut va stiu numai ca nu vreau sa ma agit aiurea, nu stau bine cu sanatatea.

E greu cu mine. Intrebati-i pe zph/rete/darkois/merlin/nandu/tony etc. Simt wall/aim dinainte sa apasati tasta de ON/OFF.

Salut,
Sus In jos
pN0
VIP

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: ptr dude caposul !   Lun Iun 22, 2009 12:33 am

nu shtiu eu duar am postat ce mi-a dat omu....am vrut sa fac un bine atata tot....fa ce vrei cu el nu ma int ...h.f
Sus In jos
has
Moderator

Numarul mesajelor : 236
Varsta : 30
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Alcool mult si plantatul tenisului...
Data de inscriere : 20/02/2009

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: ptr dude caposul !   Lun Iun 22, 2009 12:26 pm

Dude a scris:

Acum, eu nu stiu cu modificatul cum se lucreaza si daca merge dar eu tin minte destul de bine ca i-am facut pozele inainte sa sara din casa cand a dat 2 headshot-uri in casa si apoi inca 2 heardshoturi nisip.

Ce vad eu pe poze, e de-abea dupa, nu cred ca exista delay la snapshot, in schimb stiu sigur ca exista Print Screen. Astfel ar fi putut prinde si cele 2 comenzi ale mele de execall in poza. Ghinionul lui, din punctul meu de vedere, este ca au fost 4 snapshoturi si nu doua.

Vreau o poza cu 2 x Dude used command admin_execclient KicKz0r [DauMagie] inainte de aceste actiuni pe care le face jucatorul in pozele de mai sus. Pozele prezentate sunt cu cele doua de dupa, care, repet, ar fi putut fi facute destul de usor cu Print Screen si sa prinda si comenzile.

PS: Cat mi-as dori sa nu mai fie cu poze si sa aibe acces 10 oameni capabili pe server, restul doar sa schimbe harta/imunitate/slot conectare, ca greu, foarte greu se mai intelege lumea cu voi.

Daca mai dai reply, sa aduci si pozele acelea doua, daca nu, nu te mai osteni degeaba pentru cunostiintele tale.

Vreau sa ma joc, imi place sa ma joc, dar sa va fereasca Dumnezeu sa mi se puna pata sa intru in toti helperii/moderatorii/adminii care va stiti cu musca pe caciula. De stiut va stiu numai ca nu vreau sa ma agit aiurea, nu stau bine cu sanatatea.

E greu cu mine. Intrebati-i pe zph/rete/darkois/merlin/nandu/tony etc. Simt wall/aim dinainte sa apasati tasta de ON/OFF.

Salut,
deja te-ai agitat aiurea...dale ban nu mai sta cu poze k sunt degeaba Smile binee...dak vrei sa nu ai probleme fale demo
Sus In jos
akles
Moderator

Numarul mesajelor : 379
Varsta : 30
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: ptr dude caposul !   Lun Iun 22, 2009 9:17 pm

Bah eu am incredere in Dude..nu zic asa sa-mi caut anturaj cu el,sau ca as fi tovarash cu el,dar experienta lui in acest sport e mult peste majoritatea de pe server.Plus daca e vorba despre DauMagie ala si eu l-am suspecat dar a iesit inainte sa efectuez vreo comanda asupra lui!
Daca nu cunoasteti personal nu va mai aruncati pt "tovarashi de cs" ca nu au coduri ca e posibil sa suferiti voi!
HF
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: ptr dude caposul !   Mar Iun 23, 2009 8:05 pm

Calm Calm all Smile
Sus In jos
pharma
Moderator

Numarul mesajelor : 21
Varsta : 33
Hobby/Distractii : Le pastrez ptr mine
Stare de spirit : mereu high
Data de inscriere : 18/05/2009

MesajSubiect: Re: ptr dude caposul !   Mier Iun 24, 2009 12:17 pm

de la inceput va spun...ca eu nu stau dupa poze si demo-uri ...dau ban cand imi pare ffff suspect.pe duda asta mica o stiu de f mult timp si e un player pot sa zic....adik nu cred ca a abuzat de comanda...a folosit-o cum trebuie.am observat ca pe server e ffff multa lume cu wall si nu inteleg cauza....cand o sa am mai mult timp liber o sa va arat ce vreau sa zic.am cativa baietzasi pe care ii suspectez de ceva vreme dar nu vreau sa ma arunc rpd la acuzatii.cand o sa prind momentu o sa ii demaschez...pana atunci mai lasati certurile pe forum si atatea topicuri aiurea....parca ati avea 5 ani sau mai putin silent

Ps ....app o iesire la bere cand mai faceti sau ati uitat de asta? lol!
Sus In jos
Shacalul
VIP

Numarul mesajelor : 126
Varsta : 47
Hobby/Distractii : hobby house
Data de inscriere : 29/08/2008

MesajSubiect: Re: ptr dude caposul !   Vin Iun 26, 2009 1:43 am

Dude a scris:

Salut,

Dudu deci mai ti minte ce scor avea .... da stau si ma intreb cum pana mea avea scoru ala cand el joaca cu 75,5 de fps , problema este ca o sa zica pai exact atunci mi-a scazut fps uriel e uite de aceea le dau direct ban fara sa ma mai enervez da poza nu o mai gaseste pana o lucreaza el in programe dealea de facut pozele etc,
Sus In jos
DarKStaR
Activ member

Numarul mesajelor : 50
Varsta : 32
Localitatea : cartieru cu 3 litere
Hobby/Distractii : play cs
Data de inscriere : 26/12/2008

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: ptr dude caposul !   Lun Iun 29, 2009 1:00 am

are dreptate Dude in legatura cu adminele ! Eu as da accese in functie de skill sper sa prind un slot lol! sunt cam multi " Dorel " pe server
Sus In jos
zdzd
New Member

Numarul mesajelor : 8
Varsta : 35
Data de inscriere : 10/02/2009

MesajSubiect: Re: ptr dude caposul !   Mar Iul 14, 2009 5:26 pm

Shacalul a scris:

Dudu deci mai ti minte ce scor avea .... da stau si ma intreb cum pana mea avea scoru ala cand el joaca cu 75,5 de fps , problema este ca o sa zica pai exact atunci mi-a scazut fps uriel e uite de aceea le dau direct ban fara sa ma mai enervez da poza nu o mai gaseste pana o lucreaza el in programe dealea de facut pozele etc,

Iti pot raspunde eu aici. FPS scad in momentul in care se executa snapshot sau screenshot pe tine. Probabil ca nu ai fost prins de paparazi pentru ca ai fi observat ca frame-aza atunci cand ti se fac pozele.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: ptr dude caposul !   

Sus In jos

ptr dude caposul !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Jucatori suspecti de Cheat-
Mergi direct la: