games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!

Veteranul serverelor de Counter Strike

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectareGAMETRACKERCalendarGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

Distribuiți | 

Alx Hmmm.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
ruLez
Membru

Sex : masculin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 33
Localitatea : Craiova
Hobby/Distractii : jocurile la pc / plimbarile
Data de inscriere : 23/09/2008

MesajSubiect: Re: Alx Hmmm.   Dum Iun 21, 2009 12:42 pm

keL's a scris:
Cristi eu cred ca te inseli Smile ... Rulez de obicei vb asa .
Si in al 2 rand :

Normal ca sunt 2 poze la fel . Din moment ce a facut pozele una dupa alta . Poate omul sa oprit Smile . nu ai de unde sa sti . Dak era sa aibe ceva se vedea in cele 2 poze . dar nu cred ca poti sa zici ca este suspect de wall ca nu a gasit pozele . Dak eu iti fac 2 pozele repede una dupa alta zic ca te prind in aceeasi pozitie mai ales dak ai sunet si auzi ca este ceva dupa usa cealalta astepti sa vezi dak vine cineva . Nu vad unde se afla wall , aim , speed . Asa pot sa pun si eu 3 poze cu Rcon , Crome , Ultras si multi alti ca au wall ca au un scor de 15-1 .. Si in poze nu se vede nimic de wall , aim , speed . Nu mai judecati dupa scor " bunilor " si nu stiu dc va bagati in discutii cei care aveti acces de administrator in jos ? Are vro logica ? Si nu mai comentati ca , cand il vedeti ii dati ban direct ca poate aceea persoana chiar joaca bine si isi ia ban de la niste agarici ca voi degeaba.

P.S. Cristiane nu te intrebi si tu de unde stie domnul svcbad Atatea despre coduri ? Cum se vede fiecare cod ? ca a aparut un cod nou ? Cum se poate dezactiva repede ? Ne mai punem si aceste intrebari sau doar ii dam dreptate in niste poze care nu se vad nimic in ele ?
Mai ales ca stiati ca este fracsu lu rulez ar trebui sa va ganditi de 10 ori inainte sa ii dati ban . Poate in spatele calc era chiar rulez . Nu uitati ca rulez joaca foarte bine si sunt sigur ca si fracsu la fel de bine . Si nu cred ca rulez l-ar lasa pe fracsu sa joace cu coade si mai ales pe kappa .

Alex eu zic sa faci o reclamatie admini in legatura cu banul primit . Ca sa se i-a masuri in legatura cu banul asta dat degeaba , ca pe pozele acestea nu se vede absolut nimic , nici wall nici aim nici spedd . Inainte sa dati ban pustilor stati si ganditi-va de 2 ori . Ca nu sunteti voi macho si cei care nu au acces sunt niste sclavi care nu au ce face in fatza voastra .

Ar trebui sa respectati fiecare jucator , chiar dak este admin chiar dak nu este , s-au chiar dak a fost admin si acum nu mai este nu sa va bateti joc de el . Asta am avut de spus si sper sa aterizati cu picioarele pe pamant sa nu mai mancati orice galusca preparata de SVCbad si " amici " lui .

kel`s lasa`i mah sa vb...joaca de 5 luni pe kapa si isi dau si ei cu parerea

Mai ales ca stiati ca este fracsu lu rulez ar trebui sa va ganditi de 10 ori inainte sa ii dati ban . Poate in spatele calc era chiar rulez . Nu uitati ca rulez joaca foarte bine si sunt sigur ca si fracsu la fel de bine . Si nu cred ca rulez l-ar lasa pe fracsu sa joace cu coade si mai ales pe kappa .

Era chiar fratimiu la calc el sa juca...eu doar am postat ....daca el juca cu wall normal ca jucam si eu...si nu jucam de ieri cu wall jucam de 6.7 ani de cand joc cs...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
ruLez
Membru

MesajSubiect: Re: Alx Hmmm.   Dum Iun 21, 2009 12:45 pm

piLu a scris:
keL's a scris:
Cristi eu cred ca te inseli Smile ... Rulez de obicei vb asa .
Si in al 2 rand :

Normal ca sunt 2 poze la fel . Din moment ce a facut pozele una dupa alta . Poate omul sa oprit Smile . nu ai de unde sa sti . Dak era sa aibe ceva se vedea in cele 2 poze . dar nu cred ca poti sa zici ca este suspect de wall ca nu a gasit pozele . Dak eu iti fac 2 pozele repede una dupa alta zic ca te prind in aceeasi pozitie mai ales dak ai sunet si auzi ca este ceva dupa usa cealalta astepti sa vezi dak vine cineva . Nu vad unde se afla wall , aim , speed . Asa pot sa pun si eu 3 poze cu Rcon , Crome , Ultras si multi alti ca au wall ca au un scor de 15-1 .. Si in poze nu se vede nimic de wall , aim , speed . Nu mai judecati dupa scor " bunilor " si nu stiu dc va bagati in discutii cei care aveti acces de administrator in jos ? Are vro logica ? Si nu mai comentati ca , cand il vedeti ii dati ban direct ca poate aceea persoana chiar joaca bine si isi ia ban de la niste agarici ca voi degeaba.

P.S. Cristiane nu te intrebi si tu de unde stie domnul svcbad Atatea despre coduri ? Cum se vede fiecare cod ? ca a aparut un cod nou ? Cum se poate dezactiva repede ? Ne mai punem si aceste intrebari sau doar ii dam dreptate in niste poze care nu se vad nimic in ele ?

Alex eu zic sa faci o reclamatie admini in legatura cu banul primit . Ca sa se i-a masuri in legatura cu banul asta dat degeaba , ca pe pozele acestea nu se vede absolut nimic , nici wall nici aim nici spedd . Inainte sa dati ban pustilor stati si ganditi-va de 2 ori . Ca nu sunteti voi macho si cei care nu au acces sunt niste sclavi care nu au ce face in fatza voastra .

Ar trebui sa respectati fiecare jucator , chiar dak este admin chiar dak nu este , s-au chiar dak a fost admin si acum nu mai este nu sa va bateti joc de el . Asta am avut de spus si sper sa aterizati cu picioarele pe pamant sa nu mai mancati orice galusca preparata de SVCbad si " amici " lui .

Daca citeai ce au vorbit ei 2 pe messenger poate te gandeai si tu mai bine ! Sper ca stii la ce ma refer ! affraid

ce au vb..normal ca la injurat sau ceva in genu...

sa te vad eu pe tine cum reactionez cand o sa`ti dau ban..
Sus In jos
ruLez
Membru

MesajSubiect: Re: Alx Hmmm.   Dum Iun 21, 2009 12:51 pm

Cristian a scris:
ruLez a scris:
piLu a scris:
Wall si punct .

Ban iti dau si gata
Se pare ca nu esti Rulez ci chiar alx... I-ai furat pass de la forum. Rulez este un tip serios si nu se preteaza la asemenea amenintari.

Eu am postat cristi...nush dc il acuza pe fratiumeo ca are wall..cand in pozele alea nu se vede nimika..
Sus In jos
piLu
Activ member

Numarul mesajelor : 113
Varsta : 27
Localitatea : Motru
Hobby/Distractii : cs , lenevit
Stare de spirit : plm
Data de inscriere : 03/12/2008

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Alx Hmmm.   Dum Iun 21, 2009 5:19 pm

ruLez a scris:
Cristian a scris:
ruLez a scris:
piLu a scris:
Wall si punct .

Ban iti dau si gata
Se pare ca nu esti Rulez ci chiar alx... I-ai furat pass de la forum. Rulez este un tip serios si nu se preteaza la asemenea amenintari.

Eu am postat cristi...nush dc il acuza pe fratiumeo ca are wall..cand in pozele alea nu se vede nimika..
Si la ce teagiti ca spraitu daca nu are ?
Sus In jos
piLu
Activ member

Numarul mesajelor : 113
Varsta : 27
Localitatea : Motru
Hobby/Distractii : cs , lenevit
Stare de spirit : plm
Data de inscriere : 03/12/2008

Foaie de personaj
Player:

MesajSubiect: Re: Alx Hmmm.   Dum Iun 21, 2009 5:20 pm

keL's a scris:
piLu tu cine esti tati ? ai vro functie pe acest srv ? Ai administrator god ca sa comentezi ? vad ca ai inceput sa devi si tu un pumpicurist ca release .. unde posteaza svcvad hop si tu .... Nu cred ca ne cunoastem . Dati-va cu parerea unde puteti , nu unde nu este cazul .

Aici imi dau cu parerea cat ma tine tastatura si nu ai ce sa imi faci ! sal
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Alx Hmmm.   

Sus In jos

Alx Hmmm.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Jucatori suspecti de Cheat-
Mergi direct la: